У червні особливої уваги потребуватиме серцево-судинна система. Можливими є різкі стрибки артеріального тиску, що особливо небезпечно для тих, хто вже має аритмію, тахікардію або стенокардію.
Варто дбати про органи дихання — це ваше вразливе місце. Якщо кашель затягується, не відкладайте візит до лікаря. Не слід забувати і про остеохондроз — у хронічній формі він може знову датися взнаки. Робіть вправи для розвантаження шийного відділу хребта.
Весняна депресія може перетягнутися на початок літа. Вітаміни, фізична активність і свіже повітря допоможуть її здолати. Зверніть увагу на стан щитоподібної залози — різкі коливання настрою або ваги можуть свідчити про її порушення.
Перевірте нирки — УЗД і профілактичне лікування на початковій стадії не завадять. Також контролюйте рівень цукру в крові. При появі нежитю звертайтесь до лікаря — не зволікайте, щоб уникнути ускладнень.
Проблеми з суглобами можуть датися взнаки вже на початку літа. Не збільшуйте різко фізичні навантаження — це може спричинити загострення. Контролюйте емоції, адже надмірне напруження спричиняє головний біль.
На вас можуть знову вплинути гастрити, виразки або хвороби печінки. Дотримуйтесь дієти і уникайте стресів — нервове напруження негативно позначається на роботі травної системи.
У червні слідкуйте за станом печінки і підшлункової залози — можливими є запалення. Не нехтуйте порадами лікаря й не забувайте приймати ліки. У другій половині місяця літнім людям варто перевірити рівень цукру в крові та відвідати кардіолога.
Якщо надто захопитеся улюбленою справою, можете перевтомитися. Безсоння та емоційні коливання свідчитимуть про це. Зменште навантаження і відновіть повноцінний сон.
Органи дихання потребують особливої уваги. Можливою є поява симптомів астми, яка довгий час не давала про себе знати. Слід контролювати тиск — його підвищення може бути реакцією на погодні зміни.
Уникайте стресів — вони можуть вплинути на тиск. Обмежте солодощі, аби не допустити підвищення рівня цукру в крові, виникнення холестеринових бляшок і набору ваги.
Можуть датися взнаки старі дерматологічні проблеми — шкіра стане сухою, з’явиться почервоніння. Використовуйте зволожувальні креми. Не ігноруйте симптоми загострення виразкової хвороби — дотримуйтесь дієти.
Проконсультуйтесь з ендокринологом щодо обміну речовин. Слабкість, порушення сну, сонливість удень — усе це може свідчити про зниження імунітету. Підтримайте його натуральними вітамінами з овочів і фруктів — літо цьому сприяє.
Раніше ми давали місячний календар стрижок на червень: в які дні не варто ризикувати своєю зачіскою.
Готуєте вечерю нашвидкуруч? Додайте нотку свіжості та затишку з цим простим рецептом курки у вершковому…
Остеопороз — це хронічне захворювання кісток, при якому зменшується щільність і якість кісткової тканини. Зрештою…
З 1 вересня 2025 року припиниться фінансування сільських шкіл, у яких менше ніж 45 учнів.…
Задумалися, що зберігається у вашій аптечці? Прострочені ліки можуть не лише не допомогти, а й…
Деякі українці 2025 року скаржаться на відсутність соціальних виплат. Міністерство соціальної політики пояснює причини та…
Квартира за турботу – законно та безпечно. Спадковий договір дозволяє отримати допомогу за життя та…