Наприкінці березня в Україні набула чинності нова норма, згідно з якою частині пенсіонерів потрібно терміново пройти ідентифікацію, інакше виплату пенсій призупинять.
Про це нагадує Пенсійний фонд України в Одеській області.
Раніше ми розповідали, на які доплати до пенсій мають право пенсіонери.
Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2025 № 299 «Про деякі особливості виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання) та страхових виплат за страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності».
Відповідно до постанови, внутрішньо переміщені особи особи, жителі тимчасово окупованих територій і українці, що тимчасово виїхали за кордон задля отримання пенсій мають до 31 грудня кожного року походити ідентифікацію.
Ця процедура потрібна, щоб впевнитися, що пенсію отримує саме та особа, якій вона призначена.
Пройти ідентифікацію можна кількома способами (як очно, так і дистанційно):
Вас також можуть зацікавити новини:
Кабмін готується до пікового навантаження. Чому заяви варто подати до Різдва?
Нові правила для пенсіонерів у наступному році. Надбавки, стаж і межі виплат.
В Україні можна отримати пільги на оплату комунальних послуг у повному обсязі. Ось повний перелік…
Привіт! На зв'язку Владислав - засновник і керівник магазину Кораблик Рибака. З 2017 року ми…
Автопродовження скасовано. У фінустанові назвали категорії клієнтів, яким автоматично не перевипустять картки.
Отримати майно чи борги? Як спадщина може перетворитися на фінансовий тягар?