Внутрішньо переміщені особи з Маріуполя, які наразі проживають в Ужгороді, можуть отримати нову грошову допомогу.
Раніше ми розповідали, як отримувати майже 1200 гривень грошової допомоги щомісяця.
Грошова допомога від команди Вадима Бойченка надається виключно на лікування для ВПО з Маріуполя, зареєстрованим в Ужгороді, через центр допомоги “ЯМаріуполь”.
Детальну інформацію про те, як отримати грошову допомогу, можна дізнатися в адміністратора центру “ЯМаріуполь” за номером телефону: 05022705548.
Вас також можуть зацікавити новини:
Кабмін ухвалив рішення, яке вплине на постачальників і споживачів газу в цьому опалювальному сезоні.
У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який передбачає збільшення розміру соціальних виплат. Що саме пропонується.
Багато українців навіть не здогадуються, що можуть самостійно вплинути на розмір своєї пенсії. Як збільшити…
Взимку всі, хто перебуває на території України (крім її окупованої частини), зможуть отримати разову виплату…
Пригорілі каструлі та сковорідки можна врятувати без спеціальної хімії. Усе, що потрібно для очищення нагару,…
Сканування трудової книжки — технічно проста, але дуже важлива процедура. Помилки у форматі, якості чи…