Раніше ми писали про гороскоп здоров’я на квітень.
Щороку зміна часу викликає дискусії та плутанину. У березні 2025 року все залишиться як і раніше: у ніч із суботи на неділю, 30 березня, стрілки годинника переведуть з 2 на 3 години ночі. Це означає кінець зимового часу та початок літнього. Зміна завжди відбувається в останню неділю березня.
Така практика регулюється постановою Кабінету Міністрів від 13 травня 1996 року, яка передбачає переведення годинників щорічно в останню неділю березня. Більшість сучасних електронних пристроїв, таких як комп’ютери, планшети, смартфони та розумні годинники, змінюють час автоматично. Однак старіші мобільні телефони та механічні годинники потребують ручного регулювання.
У липні 2024 року Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 4201, який передбачав скасування сезонного переходу часу та встановлення постійного зимового часу. Проте цей законопроєкт ще не підписав президент Володимир Зеленський, а це означає, що практика сезонного переведення часу буде продовжена.
Єдиний літній час діє (майже) у всіх країнах ЄС. Причиною запровадження літнього часу стала нафтова криза 1973 року. Зміна часу мала на меті отримати годину денного світла, яка, як очікувалося, заощадила б енергію.
На літній і зимовий час продовжують переходити:
Водночас багато країн уже відмовилися від переведення годинників, зокрема:
Перехід на літній час може викликати стрес для організму. Ось кілька порад, які допоможуть швидше звикнути до нового розпорядку:
Переведення годинників може бути не найприємнішою подією, але дотримуючись цих простих рекомендацій, ви зможете адаптуватися до нового часу швидше і легше!
Вас також можуть зацікавити новини:
Встановлюючи паркан між ділянками, важливо враховувати не лише свої бажання, а й норми законодавства —…
Фінансова допомога від NRC знову доступна для частини заявників, які реєструвалися наприкінці січня 2025 року.…
Пенсії в Україні виплачуються через відділення Укрпошти чи через банки. Пенсіонери можуть самі обирати зручний…
У сучасному виробничому процесі технічні умови (ТУ) відіграють ключову роль. Це не просто внутрішній документ…
Багато городників не приділяють уваги гірчиці як сидерату, вважаючи її другорядною рослиною. Але дарма!
Великдень — це час, коли хочеться тепла, домашнього затишку й особливих смаків. Якщо вам до…