В Україні хочуть заборонити продаж енергетиків неповнолітнім покупцям.
Відповідний законопроєкт № 13024 «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» щодо удосконалення державного регулювання виробництва та обігу енергетичних напоїв» зареєстрували у Верховній Раді.
Раніше ми розповідали, що в Україну завезли отруйні овочі та фрукти: що не можна купувати в жодному разі.
Таким чином енергетики хочуть прирівняти до алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів.
Енергетиками вважатимуться напої, у яких вміст стимулюючих центральну нервову систему речовин становитимуть понад 150 мг на літр.
Як пояснюють ініціатори законопроєкту, енергетичні напої стали дуже популярними, але є небезпечними, адже їхнє часте вживання призводить до виснаження організму. Згодом це може призвести до підвищеної втоми, порушення сну, нервових розладів і депресії.
Щоб попередити можливий негативний вплив енергетиків на здоров’я дітей та молоді, і пропонується обмежити їхній продаж.
Якщо Верховна Рада ухвалить законопроєкт, придбати в магазині енергетичні напої можна буде лише продемонструвавши продавцю паспорт.
Чимало європейських країн уже обмежило продаж енергетичних напоїв, зокрема це зробили в Польщі, Латвії та Литві, і Україна теж потребує регулювання цього питання.
Вас також можуть зацікавити новини:
Початок нового робочого тижня в Україні принесе екстремально високі температури. За прогнозом синоптиків, найспекотніше 29…
Початок нового тижня мине без сильних геомагнітних коливань.
Останній тиждень червня та початок липня проходитимуть під впливом важливих астрологічних подій.
Багато хто вважає кропив небажаним бур'яном, однак досвідчені садівники радять – не поспішайте її знищувати.…
Посилене випадіння волосся нерідко сигналізує про проблеми в організмі або помилки у щоденному догляді. Фахівці…
Завдяки спеціальній заправці страва виходить соковитою та корисною для здоров'я.