Серед медпрепаратів – знеболювальні, сорбенти, антациди, антибіотики, анестетики, протикашльові, жарознижувальні та інші.
Понад 70 позицій ліків з цього переліку входять до Нацпереліку. 35 – рецептурні препарати, які можна купувати і використовувати лише при отриманні рецепту під час консультації у лікаря.
Нагадуємо, раніше було ухвалено рішення про 30-відсоткове зниження цін на 100 найпопулярніших ліків з 1 березня (див. «Пенсійну телепрограму» №8, стор. 1) та на сайті «На пенсії» за посиланням.
Тим часом пацієнтські організації попереджають: штучне регулювання цін може призвести до того, що імпортні препарати почнуть зникати з аптек. Західні фармкомпанії можуть скоротити постачання в Україну, адже ринок, і так незначний для них, стане ще менш привабливим.
В результаті пацієнти зіткнуться не лише з подорожчанням інших ліків (крім цих двохсот), а й зі зменшенням асортименту якісних імпортних препаратів.
Вас також можуть зацікавити новини:
Магнітні бурі серйозної небезпеки не несуть, але можуть ускладнити життя тим, хто має проблеми зі…
Підвищення температури на планеті може спричинити різке зростання кількості психічних розладів до 2050 року. Вчені…
Колись мертва зона сьогодні дивує життям. На території Чорнобильського заповідника зафіксували найбільше стадо благородних оленів…
Пенсії в Україні виплачуються через відділення Укрпошти чи через банки. Пенсіонери можуть самі обирати зручний…
Ніжне, соковите й з легкою пікантністю — м’ясо, запечене в цибульно-соєвому маринаді, стало справжнім гастрономічним…
Встановлюючи паркан між ділянками, важливо враховувати не лише свої бажання, а й норми законодавства —…