Овен може перепрацювати, коли займається улюбленою справою. Безсоння та перепади настрою сигналізуватимуть саме про це. Треба зупинитися, знизити навантаження, відрегулювати сон і вранці займатися легкими комплексами фізичних вправ на відновлення.
На згадку про зимовий холод діставатиме мʼязовий біль. Ігнорувати це не варто, щоб проблема не перетворилася на хронічну. Авітаміноз проявить себе втратою сил, депресією, проблемами зі шкірою. Тому варто згадати про вітамінні комплекси, травʼяні чаї, регулярні активні фізичні вправи.
Особливої уваги потребуватиме серцево-судинна система. Є небезпека різких підвищень артеріального тиску. Це особливо небезпечно для тих, хто вже має серцево-судинні захворювання – аритмію, тахікардію, стенокардію. Треба вчасно приймати ліки та уникати стресів.
Навесні загострюються хронічні проблеми – гастрити, виразки. Якщо ви забули про них багато років тому, повернення можливі. Тому ніяких стресів і профілактична терапія, щоб уникнути ускладнень. Не буде зайвою увага до правильного харчування.
Серцево-судинна система потребує підтримки, щоб уникнути захворювань. У другій половині місяця можливими є різкі зміни настрою. Щоб покращити самопочуття, частіше виходьте на прогулянки.
Варто берегти нерви, вони можуть вплинути на стан здоров’я, призвести до підвищення артеріального тиску. Зверніть увагу на якість зору, чи не погіршився він? Якщо помітили проблеми, зверніться до окуліста.
Уваги потребуватимуть суглоби – біль не можна ігнорувати, бо це може свідчити про початок складного запального процесу. Спазми судин спричинятимуть головний біль, який краще купірувати не таблетками, а достатнім за часом перебуванням на свіжому повітрі, добрим 8-годинним сном.
Зимове виснаження позначиться на стані нервової системи. Підвищений рівень збудженості, поганий сон, нічні кошмари, напади істерики свідчать про необхідність підтримки нервової системи всіма можливими шляхами – зокрема, за допомогою психолога або психотерапевта.
Потрібно збільшити фізичну активність, наприклад, більше ходити пішки. Це допоможе запобігти зниженню імунітету і проблемам з нервовою системою. Дуже потрібна справа, яка займатиме повністю, щоб на інше не вистачало часу.
Зверніть увагу на стан нирок. УЗД та підтримуюча терапія не завадять, якщо є якісь проблеми на початковій стадії. Можливим є підвищення рівню цукру у крові, тому треба його теж контролювати. У разі появи симптомів нежитю оперативно звертайтеся до лікаря, щоб не спричинити ускладнень.
Уваги потребують легені, особливо, якщо взимку ви хворіли і хвороба супроводжувалася глибоким кашлем, тягнулася довго. Не завадить також перевірити щитовидну залозу. Про проблеми зі щитовидною залозою можуть свідчити несподівані перепади настрою.
Зверніть увагу на масу тіла – вона може збільшитися або різко зменшитися. Це свідчить про проблеми в ендокринологічній сфері, тому треба звернутися до фахівця.
Вас також можуть зацікавити новини:
В Україні змінять підхід до працевлаштування окремих категорій працівників. Що саме зміниться та кого це…
Частина українців можуть отримати грошову допомогу від відомого міжнародного фонду. Оголошено про прийом заявок.
Тисячі пенсіонерів в Україні стикаються з неприємним сюрпризом: десятки років офіційного трудового стажу раптово пропадають…
Газопостачальні компанії, зокрема "Нафтогаз", мають право відрізати газ за борги. Але зробити це можна лише…
Проблеми зі сном стали звичними для мільйонів людей. Але дієтологи впевнені: один простий і доступний…
Страховий стаж відіграє ключову роль під час призначення пенсії. Сьогодні українці можуть швидко й зручно…