Джон Тінісвуд народився у Великобританії, в місті Ліверпуль, 1912 року. Багато років працював бухгалтером і вийшов на пенсію у 60 років, пише видання Farmingdale Observer.
Головною життєвою філософією, яка здатна продовжити життя людини, довгожитель називав поміркованість у всьому. Він радив уникати будь-яких надмірностей: в харчуванні, в роботі та фізичній активності.
Джон Тінісвуд не дотримувався жодної дієти. Протягом життя харчувався по-різному. Мав традицію щоп’ятниці смакувати рибу та чіпси – це приносило йому задоволення. Чоловік ніколи не курив, але зрідка вживав алкоголь.
Окрім фізичного здоров’я довгожитель дбав і про ментальне. Він радив людям постійно розвиватися, вивчати щось нове, сприймати з розумінням і прийняттям усі повороти долі. Гарний настрій і позитивний погляд на життя – важлива складова для продовження його тривалості.
Тема довголіття завжди цікавила науковців. Вчені Гарварду, які протягом 85 років реалізовували наукове дослідження, дійшли висновку: відчуття щастя та міцні соціальні зв’язки значно збільшують шанси прожити довго. Цю теорію підтвердив своїм прикладом і Джон Тінісвуд.
Водночас шкідливі звички та відсутність фізичної активності призводять до ряду захворювань, які негативно впливають і на якість, і на тривалість життя людини.
«Не перейматися дрібними неприємностями в житті» закликали 103-річна Анжеліна Торрісі та 101-річна Маргарет Ваккаро.
Вівіан Леві у 104 роки щоранку 45 хвилин плавала у басейні. На її думку, саме регулярні фізичні стали запорукою її довголіття.
Читайте також:
Спека чи зливи? Чого очікувати українцям у суботу та неділю? Синоптики зробили детальний прогноз.
Чи буде магнітна буря в суботу. Експерти поділилися прогнозами. Що варто знати метеозалежним.
Складно уявити собі житло, в якому немає такого необхідного пристрою, як бойлер. У зв'язку з…
Катарівка – це важливий агротехнічний прийом, який стимулює розвиток глибоких коренів винограду і знижує ризики…
Втомилися від звичних дерунів? Спробуйте бульбовники – ця страва підкорить вас миттєво!
На дорогах з’явився знак, який викликає питання, а не штрафи. Розповідаємо, чому він важливий і…