Як повідомили у ДПЕК, російські окупанти здійснили чергову масовану ракетну атаку на енергетичну інфраструктуру України. Атаковані теплоелектростанції ДПЕК. Внаслідок масованої атаки було серйозно пошкоджено обладнання ТЕС. Після закінчення обстрілів енергетики оперативно розпочали усунення їх наслідків та поновлення роботи обладнання.
Уже відомо про пошкодження у Івано-Франківській та Вінницькій областях. Також вибухи лунали у містах Дніпро, Кривий Ріг, Самар та Кам’янське.
У зв’язку з атакою Укренерго запроваджує графіки екстрених відключень світла.
Також російські війська вдарили балістикою Салтівським районом у Харкові. Внаслідок удару є пошкодження, троє людей отримали тяжкі поранення.
Вас також можуть зацікавити новини:
Якщо хочеться чогось особливого до чаю, не поспішайте пекти цілий торт. Є простіший варіант —…
Власники житла із площею понад установлені законодавством норми сплачують податок на нерухомість, навіть якщо не…
Мобілізаційні правила в Україні можуть змінити вже найближчим часом — у Генштабі обговорюють можливість впровадити…
Якщо суд зобов’язав Пенсійний фонд виплатити вам гроші, це ще не означає, що вся сума…
У вересні 2026 року окремі категорії пенсіонерів отримають доплати від 150 до 5667 грн. Частину…
Українців попередили про нові списання з банківських рахунків. З кого зніматимуть гроші?