Граничну суму разової купівлі, яка впливає на призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, збільшили. Таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів України.
Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики України.
Раніше ми розповідали, що українці переплачують за опалення величезну суму.
Якщо раніше у разі будь-якої разової покупки на суму понад 50 тисяч гривень право на призначення субсидії автоматично втрачалося, то зараз суму підвищили до 100 тисяч.
Виняток – купівля установок, що генерують, для виробництва електроенергії на суму до 150 тисяч гривень або одноразовий платіж за кредитом на таку покупку. Такий платіж при призначенні субсидії не враховуватимуть.
Крім того, у міністерстві уточнили, що якщо сім’ї витрачають менше електроенергії у разі відключення світла, зменшувати субсидію не будуть.
Як наголосила заступниця міністра соціальної політики Дар’я Марчак, такі зміни спрямовані на підтримку вразливих верств населення та дозволять їм зберегти допомогу на оплату комуналки, незважаючи на відключення світла та придбання альтернативних джерел енергії.
Вас також можуть зацікавити новини:
Неправильно обрана сіль здатна зіпсувати всю зимову заготівлю. Дізнайтесь, яку сіль не варто використовувати.
Мінімальний страховий стаж, який дозволяє українцям вийти на пенсію, становить 15 років. А що робити…
7 липня на Івано-Франківщині очікується дощ, на решті територій без опадів.
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Тиждень починається з важливої астрологічної події — інгресії Урана у знак Близнята. Цей момент можна…
Хочете здивувати гостей чи просто побалувати себе чимось легким та смачним? Спробуйте десерт «Бульбашки» –…