Щоб наступного року зібрати добрий урожай, потрібно як слід підготувати малину до зими. І мова не лише про підживлення. Найважливіше провести вологозарядний полив. Тому що через дефіцит вологи малина може погано перезимувати, а навесні почне хворіти і уражатися шкідниками через відсутність імунітету.
Читайте також: Усього одна столова ложка на відро води – і ваша малина щедро плодоноситиме весь сезон
До речі, саме восени потрібно провести рясний полив малини і краще це зробити в жовтні до заморозків. Інакше це може зіграти поганий жарт з ягідним чагарником. Полив у пізніший час може призвести до вимерзання кореневої системи, якщо раптом вдарять морози.
Проводити полив малини потрібно, якщо ґрунт сухий, хоча цього літа, та й осінь особливо дощами не балують, тому проведення осіннього поливу просто необхідне.
Садівники рекомендують виливати по 50 л на 1 квадратний метр площі. Після проведення вологозарядного поливу, ґрунт потрібно трохи пропушити, неглибоко.
Важливо відзначити, що малина не любить надмірний полив, через велику кількість вологи коріння може почати гнити. Тому поливати треба рівномірно.
Читайте також: Чим корисна малина і чому вона така популярна
Також досвідчені садівники радять після проведення вологозарядного поливу замульчувати малинник. Завдяки мульчі коренева система не постраждає від морозів.
Упродовж останніх років нейроонкологія досягла значних успіхів у діагностиці та лікуванні пухлин головного мозку, але…
Благодійний фонд «Рокада» запрошує українців зареєструватися на новий вид гуманітарної допомоги. Ці предмети особливо важливі…
У березні 2025 року український Пенсійний фонд проіндексував пенсії. Виплати більшості категорій пенсіонерів зросли на…
З 26 по 30 травня українців запрошують зареєструватися на нову грошову допомогу. Хто зможе отримати…
23 травня в Україні відзначають День Героїв, День морської піхоти, Всесвітній день спортивної боротьби. Віряни…
Держава оплачує частину комуналки: розповідаємо, кому надають пільги і як їх отримати.