Деякі господині під час прання намагаються додавати багато прального засобу з надією, що їхній одяг та білизна краще виперуться. Насправді, це не так. Залишки прального засобу, які якісно не виполоскалися, залишаються між волокнами тканини і притягують до себе ще більше бруду. Надмірна піна може значно нашкодити пральній машині і стати причиною серйозного і дорогого ремонту.
Читайте також: Ось як не можна використовувати капсули для прання – 5 поширених помилок: ви повинні це знати
Надмірна піна може значно нашкодити пральній машині та стати причиною серйозного та дорогого ремонту.
Великі виробники витрачають значні ресурси для дослідження свого прального засобу, в тому числі для визначення дозування. Тому найкращий варіант – уважно читати інструкції.
Зверніть увагу, що виробник зазначає різне грамування для різних типів води. Тому варто принаймні раз на рік проводити аналіз води для визначення її жорсткості. Чим він вищий – тим більше прального засобу знадобиться. Прорахуйте ваші витрати: можливо, більш бюджетно буде використовувати пом’якшувач для води. Тоді розхід прального порошку можна буде суттєво скоротити.
Врахуйте, що для прання в холодній воді краще використовувати рідкі засоби. Адже сухі порошки можуть погано розчинятися у воді низьких температурах.
Експертка з прибирання Меліса Патерас переконує, що дві столові ложки якісного прального порошку цілком достатньо для одного циклу прання. За її словами, досвід прибирання доводить – зайві витрати прального засобу не дають очікуваного ефекту.
Читайте також: Завдання не з простих – як випрати велику ковдру і не залишитися без пральної машини
Фахівці рекомендують використовувати близько 110 г сухого порошку на один цикл прання. Якщо користуєтеся рідким засобом, наливайте його 35 мл.
Цей виняток у пенсійному законодавстві стосується не всіх, але якщо ви підпадаєте під категорію –…
Здається, що в тіні росте лише трава? Насправді є десятки культур, які чудово почуваються без…
Ці кабачкові рулетики зникнуть зі столу швидше, ніж ви встигните подати до них соус. Неймовірний…
Хто має оплачувати повірку газових лічильників та коли це потрібно робити. Усі нюанси процедури.
Одна категорія пенсіонерів має право на безоплатні путівки на санаторно-курортне лікування. Як їх отримати.
Іноді пенсіонери отримують пенсію не в тому розмірі, на який розраховували. У Пенсійному фонді України…