Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя» розпочинає реєстрацію на отримання медичного сертифікату на суму 2500 грн для малозабезпечених пенсіонерів похилого віку (60+), які потребують медичних препаратів.
Раніше ми розповідали, що сьогодні відкривається форма реєстрації на продуктові набори.
Щоб отримати сертифікат, потрібно відповідати таким критеріям:
Для отримання сертифіката необхідно заповнити анкету на за посиланням та додати до неї електронні копії наступних документів:
Анкети буде перевірено фахівцями фонду і лише після цього пенсіонерів буде запрошено до фонду для видачі сертифікатів на придбання медикаментів.
Читайте також:
Збільшення податків – скільки потрібно буде платити вже з 1 жовтня (відео)
До 15 000 грн на поховання та недоотримана пенсія: хто має право на допомогу (відео)
Вчені попереджають про коливання магнітного поля. Як зміниться самопочуття метеозалежних людей і чи будуть проблеми…
У Мінсоцполітики розповіли, як йдуть виплати у межах програми “Зимова допомога”, та скільки заявок вже…
Що насправді означають написи «Без цукру» та «знежирений»? Чи можна ці маркування вважати чесними?
Коли немає електрики або просто не хочеться вмикати духовку, на виручку приходять прості страви, які…
Пенсіонерам нагадали про право на щомісячну доплату. Як її оформити?
Виписка з лікарні після інсульту — це тільки початок великого шляху до відновлення. Близькі часто…