Журналісти звернулися за поясненням до Раяна Людвіга, який у сфері виробництва кави працює понад 22 роки. Починав баристою і став професійним експертом з приготування кави.
Раніше ми розповідали, з якими продуктами не можна поєднувати каву.
Якщо вам доводилося пити підігріту каву, то, ймовірно, ви помічали, що вона набуває більш гіркого смаку. Раян Людвін пояснив, це відбувається через хімічну реакцію під час повторного нагрівання. Такий самий ефект можна отримати, якщо кава буде просто довго стояти.
– Хлорогенова кислота з часом розпадається на хінну та кавову кислоти. Нагрівання кави пришвидшує цей процес, розщеплюючи хлорогенову кислоту набагато швидше. На жаль, обидві вони мають гіркуватий смак. Для довідки, хіна — це та сама кислота, яку ви знайдете в тоніку, що надає їй характерний гіркуватий смак, — каже експерт.
Якщо ж все-таки є необхідність нагріти каву, то краще це робити в мікрохвильовці. Адже так процес нагрівання пройде швидше, ніж на плиті, і гіркоти додасться менше.
Фахівець радить зберігати каву гарячою у спеціальному посуді – термосах або термокружках . Тоді напій менше втратить смаку та аромату.
Читайте також:
З чого насправді роблять розчинну каву і чого в ній більше – користі чи шкоди
Що корисніше чай чи кава – дієтологи та медики назвали незаперечні факти: ви будете здивовані
Погода в Україні на середу, 21 травня у східних областях, місцями у центральних, західних, південних…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня: як поводитися метеозалежним.
Святих Костянтина Великого і його матір Олену названо «рівноапостольними» за великі заслуги перед християнською Церквою.
У 2025 році громадяни України мають можливість добровільно докупити страховий стаж для отримання або збільшення…
До утворення здуття свіжого або старого лінолеуму може призвести безліч причин. Але в будь-якому випадку…
Чимало українських пенсіонерів, які не виїхали з тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей і…