Церемонія відкриття Олімпіади-2024 відбудеться сьогодні, 26 липня.
Початок — о 20:30 за київським часом.
Офіційним транслятором Олімпіади-2024 стало “Суспільне Мовлення”. Таким чином, прямі трансляції з Парижа будуть на телеканалі “Суспільне Спорт”, а також регіональні канали (“Суспільне Київ”, “Суспільне Чернігів” тощо).
Як заявили організатори Олімпіади, церемонія відкриття буде унікальною, адже вона вперше пройде за межами стадіону, на головній річці міста. Очікується, що по Сіні пропливуть 94 човни, на яких будуть представники делегацій, артисти та спортсмени.
У турнірі візьмуть участь представники 206 країн, які розіграють 329 комплектів медалей. Україну на Іграх у Парижі представлять 140 спортсменів, які виступатимуть у 23 із 32 видів спорту. Це найменше представництво для збірної України за історію виступів на Олімпіадах.Усього у наших олімпійців 124 ліцензії на змагання.
Вас також можуть зацікавити новини:
У понеділок, 18 серпня, на Прикарпатті, Буковині, Вінницькій області, а також у північно-східній частині України…
Як поведеться світило, чи варто готувати пігулки?
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Тиждень з 18 по 24 серпня – це не просто календарний перехід від літа до…
Спека прискорила збирання кавунів в Україні, але разом із достатком прийшло падіння цін. Фермери скаржаться…
Чудеса трапляються – але не на замовлення. Ікона «Всецариця» вважається заступницею хворих, але Церква попереджає:…