21 липня святкують свято з незвичайною назвою «День або».
Цього дня можна відсвяткувати День без купальників, День переобліку та День «Запросіть інопланетянина жити з вами».
Для любителів поїсти є чудова нагода гарненько пригоститися, святкуючи Міжнародний день нездорової або шкідливої їжі.
Міжнародний день нездорової їжі святкувати почали у США як відповідь на повальне захоплення дієтами та правильним харчуванням.
Прихильники свята вважають, що в житті треба вміти знаходити золоту середину, дбати про харчування та здоров’я, але водночас іноді балувати себе улюбленими, нехай і “шкідливими” стравами. Смачна їжа приносить радість, а жорсткі обмеження сприяють розвитку стресу та поганому настрою.
У багатьох країнах та в Україні сьогодні святкують День металурга (День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості)
Професія металурга бере свій початок із тисячолітніх глибин історії, коли людина звернула увагу на дуже зручні властивості металів і почала їх обробляти, виплавляти.
Металург – одна з найгарячіших професій у сучасній промисловості. Саме нашим сталеварам ми завдячуємо безліччю прогресивних досягнень у галузі не лише економіки.
Без участі металургів практично неможливо налагодити та забезпечити роботу багатьох підприємств не лише важкої, а й легкої промисловості. Без них не можна уявити і наше повсякденне життя. Виплавка металів є необхідним складовим елементом у найскладніших ланцюгах промислових і будівельних робіт. Вироблений метал незамінний під час виготовлення устаткування фабрик, заводів тощо.
Професію металурга не можна назвати легкою і це лише одна з причин, через які у професійне свято всіх працівників металургійної промисловості ми з особливим почуттям вітаємо цих славних робітників!
У церковному календарі 21 липня цього року – Тиждень 4-й після П’ятидесятниці.
Яке церковне свято відзначають 21 липня за новим і старим стилем?
21 липня за новим церковним календарем (3 серпня за старим) – день пам’яті преподобних Онуфрія та Онисима Печерських.
Преподобний Онуфрій Печерський та Онисим Печерський були ченцями Києво-Печерської лаври та жили у XII та на рубежі XII-XIII століть. Про їхнє життя мало що відомо. Онуфрій відрізнявся благочестям і прийняв обітницю мовчання – з того самого моменту, коли він його прийняв, чернець не промовив жодного слова. За це його прозвали Мовчазний.
Онисим був самітником – увесь свій час він проводив у печері, у молитвах та пості. Тому Онисима прозвали самітником.
Нетлінні мощі святих зараз знаходяться у Ближніх печерах Києво-Печерської лаври.
Церковне свято 21 липня за старим стилем
За старим календарним стилем – день пам’яті великомученика Прокопія та явлення Казанської ікони Пресвятої Богородиці.
21 липня, як і будь-якого іншого дня, церква не схвалює лихослів’я, сварки, лайку, виступає проти злості, помсти, заздрості, жадібності та розпачу, а особливо – наклепів і пліток.
Народні прикмети дня не радять сьогодні користуватися гострими предметами – сокирою, пилкою, косою – оскільки є ризик поранитися. Не варто пускати в будинок небажаних гостей – це погана прикмета, яка обіцяє багато клопоту.
Але головна заборона дня пов’язана з балаканею – заборонено балакати марно, говорити потрібно тільки по справі, щоб не викликати низку невдач.
З активного користування Нацбанку України виводить монети, які були випущені до 2003 року. Метою є…
Ця квітка має не тільки царську красу, але й неповторний аромат. Троянда також вважається лікарською…
До редакції звернулася Марія Сологуб, яка має інвалідність ІІ групи. Вона повідомила, що з року…
Хочете отримати хороший урожай томатів і перцю? Варто підживити рослини простим розчином, який прискорить їх…
Це печиво в дитинстві любили абсолютно всі. Згадайте цей смак, приготувавши «Каштани» за простим рецептом.
Деякі українці мають право на додаткові доплати до пенсії за понаднормовий стаж. Хто та на…