Новини

Що відбувається на фронтах та в тилу: нічні обстріли України

Протягом минулої доби зафіксовано 138 бойових зіткнень.

За уточненою інформацією за минулу добу загалом ворог завдав по позиціях наших військ та населених пунктах два ракетних удари, із застосуванням трьох ракет, 48 авіаційних ударів (зокрема, із застосуванням 90 КАБ), здійснив майже 3500 обстрілів, в тому числі 119 із застосуванням реактивних систем залпового вогню.

Загалом, минулої доби загальні втрати російських загарбників склали 1140 осіб, сім танків, 19 бойових броньованих машин, 53 артилерійські системи, одна РСЗВ, два засоби ППО, 46 БпЛА ОТР, дві ракети, 75 автомобілів та 12 одиниць спеціальної техніки.

За добу, що минула, авіація та ракетні війська і артилерія Сил оборони уразили пункт управління, склад пально-мастильних матеріалів та чотири райони зосередження особового складу противника.

З початку доби відбулося 47 бойових зіткнень, агресор завдав вісім авіаційних ударів (16 КАБ) та 38 ударів дронами-камікадзе, здійснив 667 обстрілів позицій наших військ.

Бойові дії на фронтах

На Харківському напрямку наші війська успішно відбили одну атаку окупантів в районі Глибокого. За минулу добу, за уточненою інформацією, ворог втратив на цьому напрямку 168 осіб особового складу, одну бойову броньовану машину, одну артсистему та 11 автомобілів. Пошкоджено танк, чотири артсистеми та чотири автомобілі.

Куп’янський напрямок. Триває бій в районі Стельмахівки. Ситуація контрольована.

На Лиманському напрямку наші війська стримують дві атаки противника біля Невського та Макіївки.

На Сіверському напрямку ворог атакує в районах Спірного, Верхньокам’янського та Виїмки. Всього п’ять штурмових дій, три з яких уже відбито.

На Краматорському напрямку наші війська стримують три атаки противника в районі Іванівського та Часового Яру. Ще одну штурмову дію успішно відбито.

На Торецькому напрямку окупанти двічі безуспішно намагалися покращити своє становище в районах Північного та Південного.

Гаряче на Покровському напрямку. Сили оборони з початку доби відбивали 15 атак противника. 10 штурмових дій зупинено. П’ять атак в районах Прогресу, Новоолександрівки, Воздвиженки, Євгенівки та Новоселівки Першої тривають. На цьому напрямку за попередню добу втрати ворога склали: 343 віськовослужбовця, два танка, дві ББМ, сім одиниць автомобільної техніки та дві артсистеми. Пошкоджено чотири бойові броньовані машини, сім автомобілів та сім артсистем.

Курахівський напрямок. Загалом вже 10 атак противника за сьогодні. Вісім спроб ворога прорвати наші рубежі успіху не мали, дві атаки тривають.

На Времівському напрямку наші війська відбивають дві атаки противника в районі Водяного. Також успішно зупинено штурмові дії ворога в районі Урожайного.

На Гуляйпільському напрямку підрозділи наших військ відбивають одну атаку противника на напрямку Чарівного.

Оріхівський напрямок. Сили оборони зупинили дві атаки противника в районі Роботиного.

На решті напрямків активних дій окупанти не проводили.
Завдяки гнучкості системи нашої оборони і злагодженості дій підрозділів, українські воїни впевнено тримають позиції та нищать ворога.

Новое на сайте

  • Новини

Чому чорніють помідори знизу: як розпізнати хворобу і врятувати врожай

Багато городників стикаються з неприємністю — плоди томатів починають чорніти знизу. Найчастіше причиною цього стають…

17.07.2026
  • Новини

Ніжні кабачкові млинці з плавленими сирками та яйцем: дешево та смачно

Оладки з кабачків уже давно стали класикою літнього меню, але якщо ви хочете здивувати близьких…

17.07.2026
  • Новини

Перейшов за посиланням про «допомогу від ООН» — і втратив майже 50 тисяч гривень

Житель Чернігівщини, який вимагав від АТ «Ощадбанк» повернути майже 50 тисяч гривень, списаних із банківських…

17.07.2026
  • Новини

Чому не прийшла вікова надбавка після 70 років: у Пенсійному фонді назвали причину

Пенсіонери, що досягли 70-річного рубежу, очікують на автоматичне збільшення своїх виплат за рахунок вікової надбавки.…

17.07.2026
  • Новини

Багато хто робить цю помилку: які таблетки категорично не можна ділити навпіл

Багато людей, щоб зменшити дозу або полегшити ковтання, розламують таблетки навпіл чи подрібнюють їх. Проте…

17.07.2026
  • Новини

Одноразова допомога 1000 гривень: хто може отримати виплату та як оформити за хвилину

Близько 300 тисяч українців уже скористалися цією можливістю. Розповідаємо, хто може отримати 1000 гривень, як…

17.07.2026