Раніше ми розповідали, які речі не можна прати в пральній машині.
Причин «здерев’яніння» рушників після прання є декілька. Найперше це – жорстка вода. Друге місце посідає пральний засіб. На третьому – спосіб сушіння. З нашими порадами вам не доведеться змінювати систему водопостачання або переходити на дорогі пральні засоби. Достатньо приготувати один із ефективних засобів. І пам’ятайте, чим вища температура прання, тим жорсткішими будуть рушники. Максимально допустима – 60 градусів, найбільш підходяща – 40 градусів.
У барабан пральної машини разом із рушниками покладіть зав’язану капронову шкарпетку, в яку попередньо насипте 2 столові ложки солі для посудомийки або звичайної солі. Таким чином вдасться пом’якшити воду для прання. Якщо є вибір між порошком і гелем, обирайте другий варіант.
У відсік для кондиціонеру налийте 5 столових ложок оцту або насипте одну повну столову ложку лимонної кислоти. Під час полоскання ці засоби допоможуть пом’якшити рушники і зробити їх пухнастими. Можна також після основного циклу прання прополоскати рушники вручну, попередньо додавши оцет або лимонну кислоту до води. Нехай вас не лякає аромат оцту – він дуже швидко вивітрюється.
Пряме сонячне проміння, обігрівальні прилади поруч – причини пересихання рушників, після чого вони обов’язково стануть жорсткими. Найм’якшою махра буде після сушильної машини. Якщо такої не маєте, то сушіть рушники на свіжому повітрі, але не під прямими сонячними променями. Найкраще це робити у затінку. Взимку уникайте батарей. І не пересушуйте махрові рушники, вчасно знімайте їх і складайте у шафу.
Ми продовжуємо рубрику «Відомі люди на монетах», де знайомимо вас із викарбуваними в металі знаменитими…
З віком засвоєння вітаміну B12 погіршується, і це може серйозно позначитися на здоров'ї. Цей вітамін…
Ведення і зберігання трудових книжок час від часу змінюються, є і нововведення у зв’язку з…
Прикрасою будь-якого столу може стати рибний пиріг. Такий пиріг дуже ситний завдяки поєднанню тіста та…
За даними Генштабу, протягом минулої доби зафіксовано 178 бойових зіткнень.
З 2025 року в Україні діють нові правила для отримувачів виплат за інвалідністю.