Для цього потрібно правильно організувати полив не просто водою, а з додаванням речовин і препаратів, які підвищать урожайність у рази.
Раніше ми розповідали, чим підгодувати перець.
Для приготування підживлення у десяти літрах води розводять по одній столовій ложці монофосфату калію та нашатирного спирту.
З перерослих томатних пасинків можна зробити додаткову вкорінену розсаду або приготувати живильне підживлення для багатьох культур, оскільки вона містить велику кількість калію та азоту.
Відповідну ємність на 2/3 заповнити помідорними пасинками, залити водою, накрити і залишити на два тижні. Отриманий настій розбавити водою у співвідношенні 1:10 і використовувати для удобрення томатів, а також огірків та капусти (після поливу).
Відвар з томатних пасинків має інсектицидні властивості, тому що в бадиллі знаходиться сильна отруйна речовина – соланін. Він ефективно бореться з комахами, які псують листя та стебла рослин. Для приготування відвару подрібнити 1 кілограм пасинків та залити 2,5 літри води. Кип’ятити протягом години на повільному вогні. Рослини обприскувати 1 раз на 2 тижні.
У середині липня підгодовують борною кислотою багато овочів, але особливо позитивно впливає вона на болгарський перець. Плоди дозрівають швидше, більш солодкі та рівні. Готують розчин так: 2 г борної кислоти розвести в склянці теплої води, потім розбавити в 10 літрах підігрітої на сонці чистої води. Увечері чи вранці у похмуру погоду рослини обприскують так, щоб підживлення також потрапляло на землю.
Для болгарського перцю через 10 днів після борного підживлення потрібно приготувати сироватку з йодом. В емальованому посуді з’єднати 2 літри свіжої молочної сироватки, 4 столові ложки меду, 1 склянку деревної золи і 10 крапель йоду. Усі компоненти перемішати та залишити на 2 дні. Потім довести водою до 10 л. У якості прилипача додати 1 столову ложку рідкого мила і обприскати кущі по листю.
Через тиждень приготувати аналогічний склад, але без додавання меду та мила. По вологому ґрунту під кожен кущ виливають по 0,5 літра підживлення.
Після закінчення холодів теплий одяг потребує правильного зберігання, щоб радувати своїх власників наступного сезону. Перше…
Головний біль, тиск у черепі, затьмарення свідомості — усе це може бути симптомом підвищеного внутрішньочерепного…
Ми продовжуємо рубрику «Відомі люди на монетах», де знайомимо вас із викарбуваними в металі знаменитими…
З віком засвоєння вітаміну B12 погіршується, і це може серйозно позначитися на здоров'ї. Цей вітамін…
Ведення і зберігання трудових книжок час від часу змінюються, є і нововведення у зв’язку з…
Прикрасою будь-якого столу може стати рибний пиріг. Такий пиріг дуже ситний завдяки поєднанню тіста та…