Щоб після висадки пророслого насіння огірка у відкритий ґрунт рослини не хворіли, проводять перше підживлення, через 15-20 днів від появи сім’ядольного листя.
Які культури не можна садити поряд з огірками.
У першій фазі до початку плодоношення рослині потрібен азот, наприклад рідкий компост: бочку трамбують зеленою травою, заливають водою і залишають на бродіння протягом 7-10 днів. Літр концентрату розводять у відрі води та вносять по 1 літру розчину під кущ. Якщо є плоди, їх слід зібрати або вживати через добу після внесення розчину. Такі підживлення проводять кожні 10 днів по вологому ґрунту.
Через 21 день від появи сім’ядольного листя, коли на рослині вже є 2-3 справжні листки, починають проводити обробки проти грибкових захворювань з одночасною підгодівлею, наприклад, молочною сироваткою: 3 літри сироватки і 3 літри теплої води. У якості підживлення на 6 літрів розчину додають 12 крапель аптечного йоду. Якщо замість сироватки використовувати молоко, яке одночасно гратиме роль прилипача, то норму йоду потрібно збільшити в 3 рази. Сумішшю щедро обприскують листя. Як і будь-яке обприскування, робити це найкраще ввечері, щоб розчин довше затримався на листі і ввібрався.
Таким розчином можна підгодовувати та обробляти проти грибкових захворювань томати, баклажани, перець, дині та кавуни.
Частина пенсіонерів можуть отримати безкоштовні продукти харчування від відомого міжнародного фонду. Як це зробити.
Частина українців можуть залишитися без пенсій. Які вимоги потрібно обов'язково виконати, щоб отримувати пенсійні виплати.
21 травня в Україні відзначають Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку, Міжнародний…
Статистика свідчить, що середня українська пенсія становить третину середньої зарплати. Скільки ж пенсії нарахують при…
Погода в Україні на середу, 21 травня у східних областях, місцями у центральних, західних, південних…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня: як поводитися метеозалежним.