Горіхи – цінне джерело поживних речовин, які можуть мати сприятливий вплив на здоров’я організму. Є різні види горіхів, кожен з яких має свої унікальні властивості та користь для здоров’я.
Раніше ми розповідали, скільки потрібно з’їдати горіхів, щоб отримати користь для організму.
Але все ж таки, незважаючи на різноманітність горіхів, є кілька найкорисніших видів, які варто включити до свого раціону.
Волоський горіх є одним із найкорисніших видів горіхів. Він багатий антиоксидантами, вітамінами та мінералами, такими як магній, цинк, залізо та вітамін Е. Волоський горіх допомагає покращити кровообіг, зміцнити імунну систему, знизити рівень холестерину та покращити стан шкіри.
Мигдаль також є одним із найбільш поживних горіхів. Він містить велику кількість білка, вітамінів групи В, вітамін Е, залізо, магній та кальцій. Мигдаль допомагає зміцнити кістки та зуби, покращити травлення, знизити ризик серцево-судинних захворювань та покращити шкіру.
Фундук також вважається одним із найбільш корисних горіхів. Він містить багато мононенасичених жирних кислот, вітаміни групи В, вітамін Е, магній, кальцій та залізо. Фундук допомагає знизити рівень холестерину, зміцнити серцево-судинну систему, підвищити рівень гемоглобіну та покращити пам’ять.
Кеш’ю також корисний для здоров’я. Він містить вітаміни групи В, магній, цинк, залізо та антиоксиданти. Кеш’ю допомагає покращити психічне здоров’я, зміцнити імунну систему, покращити стан шкіри та волосся.
Горіхи досить калорійні, тому їх потрібно вживати в помірній кількості, щоб не набрати зайві кілограми.
Частина пенсіонерів можуть отримати безкоштовні продукти харчування від відомого міжнародного фонду. Як це зробити.
Частина українців можуть залишитися без пенсій. Які вимоги потрібно обов'язково виконати, щоб отримувати пенсійні виплати.
21 травня в Україні відзначають Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку, Міжнародний…
Статистика свідчить, що середня українська пенсія становить третину середньої зарплати. Скільки ж пенсії нарахують при…
Погода в Україні на середу, 21 травня у східних областях, місцями у центральних, західних, південних…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня: як поводитися метеозалежним.