Коренева система у смородини поверхнева, а це означає, що смородина страждає від посухи та високих температур, через що врожай може бути мінімальним.
Раніше ми розповідали, чому погано плодоносить смородина.
Виправити ситуацію допоможе звичайне мульчування компостом, сухою травою, соломою. До речі, мульчування можна поєднати з підживленням перегноєм.
Утримання вологи. Мульча запобігає випаровуванню вологи з ґрунту, що дозволяє рослинам отримувати необхідну кількість води.
Придушення бур’янів. Щільний шар мульчі не дозволяє бур’янам проростати і конкурувати зі смородиною за поживні речовини та вологу.
Захист кореневої системи. Мульчування створює додатковий шар, який захищає коріння рослин від перепадів температур та механічних пошкоджень.
Поліпшення плодоношення. Завдяки мульчі рослини одержують більше поживних речовин, що сприяє більш рясному та якісному врожаю.
Важливо вибирати матеріал мульчі в залежності від кліматичних умов, складу ґрунту та цілей мульчування. Правильно вибраний матеріал допоможе вам забезпечити здорове зростання і рясний урожай смородини.
9 квітня в Україні відзначають Міжнародний день рожевого і Всесвітній день антикваріату. Християни вшановують пам'ять…
Як відбувається мобілізація чоловіків віком 50+ в Україні. Що треба знати кожному українцю - що…
Дуже часто узаконення самобуду перетворюється на складний та заплутаний процес для звичайної людини. Він вимагає…
Багато овочівників вважають, що помідори потребують частих і рясних поливів. Але чи це так насправді?
9 квітня подекуди у центральних, західних та північних областях України очікується сніг.
Якою буде космічна погода? Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?