Благодійний фонд “Нове життя” приймає заявки на видачу продуктів і засобів гігієни для переселенців і місцевих жителів у Нікополі.
Гуманітарні набори можуть отримати сім’ї, дохід у яких не перевищує 3 500 грн на кожного її члена, якщо протягом 2 місяців вони не отримували іншої допомоги з таких категорій:
Раніше ми писали, що мальтійська служба допомоги видає продуктові набори.
Гуманітарні набори видають особисто в руки за умови пред’явлення оригіналів таких документів:
Щоб зареєструватися, потрібно вказати таку інформацію:
Для реєстрації на видачу допомоги потрібно в одному повідомленні написати інформацію, перераховану вище, у Telegram чат-бот: https://t.me/NBF_NoveZhittya_bot. Після реєстрації ви отримаєте повідомлення від представників фонду. Якщо у вас виникнуть будь-які складнощі, звертайтеся з ПН по ПТ з 9 до 15 години за номером: 050 051 5587. Списки також публікуються в цій Telegram-групі.
Набори заявників, які зареєструвалися, але не прийшли вчасно, переходять іншим. Організатори нагадують, що заповнення заявки не гарантує видачу гуманітарного набору, оскільки все залежатиме від можливостей фонду та кількості запитів від заявників.
Кому з переселенців продовжать виплачувати соціальну допомогу – відповідь експерта (відео)
Як завантажити додаток Пенсійного фонду України на телефон – покрокова інструкція (відео)
У середу, 26 серпня, в Україні буде різна за характером погода: від прохолодних ночей на…
Середа, 26 серпня, не принесе нового магнітного шторму — геомагнітне поле Землі буде спокійним. NOAA…
У мережі з’явилися нові фото Софії Ротару, на яких співачка постає без звичного концертного образу…
Гучний гул у димоході, іскри та полум’я з труби свідчать про займання сажі. Ситуація може…
Якщо пацієнту призначили хіміотерапію, виникає цілком практичне запитання: за що доведеться платити, а що має…
Українцям нагадали про короткий період для передачі показників електролічильників на межі серпня та вересня. Передати…