Досвідчені садівники та овочівники поділилися секретами застосування часникового лушпиння. Тому, поки є час, до нового сезону можна запастися лушпинням, а потім застосовувати його за призначенням.
Раніше ми розповідали, як виростити часник.
Відмінний результат дає застосування лушпиння часнику при посадці овочів на грядки. Лунки потрібно приправити невеликою кількістю лушпиння і це допоможе захистити рослини від шкідників та хвороб. Особливо добре реагують на таке добриво помідори та перець.
Часникове лушпиння захистить від хвороб і смородину з аґрусом. Для цього ранньою весною, коли на кущах почне з’являтися зав’язь, під рослинами потрібно залишити трохи лушпиння.
Хороший і здоровий урожай картоплі – теж не проблема, якщо в лунки при посадці додати лушпиння часнику. Шкідники таку картоплю обходитимуть стороною.
А ще, на основі часникового лушпиння можна готувати підживлення і потім обприскувати рослини. Завдяки такому добриву, наприклад, томати виростають більші та солодкі.
З часникового лушпиння можна приготувати і протигрибковий настій, який добре впоратися зі спорами грибних хвороб. Для цього 100 г лушпиння часнику потрібно проварити у літрі води 30 хвилин.
Після цього настій має охолонути. Після проціджування можна розпочинати обробку листя біля основ рослин.
Батат, або солодка картопля, – смачний та корисний продукт. Якщо ви хочете виростити його самостійно,…
Схеми шахраїв стають дедалі витонченішими. Вони використовують фейкові клавіатури, коментарі з фішинговими посиланнями й фальшиві…
У 2025 році в Україні знову зростуть вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію…
Відкрито реєстрацію на програму фінансової підтримки. У межах ініціативи можна отримати до 50 тисяч гривень.…
Увечері 4 квітня росія завдала удару балістичною ракетою по житловому району Кривого Рогу. Внаслідок цього…
Мінімальні пенсії для окремих категорій українців суттєво зросли. У деяких випадках підвищення перевищило 3 тисячі…