У четвер, 4 січня, магнітні бурі не очікуються.
Магнітосфера Землі перебуває в спокійному стані. Протягом останніх 24 годин сонячна активність перебувала на помірному рівні. Найбільшою сонячною подією періоду стала подія М1.
Очікується, що в четвер, 4 січня, геомагнітне поле буде спокійного рівня. Сонячна активність очікується помірною з імовірністю спалахів М-класу.
Сонячна активність на 4 січня:
Фахівці ж сайту Метеоагент відзначають збуджений стан магнітосфери Землі – K-INDEX 5 та підвищення рівня магнітної бурі.
Для того, щоб легше орієнтуватися в графіках, можна взяти за основу робочу класифікацію і самим визначати для себе рівень сонячного шторму та рівень можливого впливу на ваш організм.
Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.
Погода в Україні на середу, 21 травня у східних областях, місцями у центральних, західних, південних…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня: як поводитися метеозалежним.
Святих Костянтина Великого і його матір Олену названо «рівноапостольними» за великі заслуги перед християнською Церквою.
У 2025 році громадяни України мають можливість добровільно докупити страховий стаж для отримання або збільшення…
До утворення здуття свіжого або старого лінолеуму може призвести безліч причин. Але в будь-якому випадку…
Чимало українських пенсіонерів, які не виїхали з тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей і…