Цією культурою виявився базилік.
Він не лише захистить від шкідників, а й збільшує врожай.
Раніше ми розповідали, коли потрібно проводити пасинкування томатів.
Прямо в міжряддях у теплиці або у відкритому ґрунті між розсадою помідорів насипте насіння базиліка. Ця запашна трава вам точно знадобиться для салатів
Базилік відлякує таких шкідників овочевої культури, як: рогатий черв’як, колорадський жук, також є своєрідним захистом від борошнистої роси. Проганяє комарі, трипси, мух.
Також базилік робить смак помідорів ще яскравішим. Поруч із таким сусідом культура добре росте та формує плоди.
Не варто забувати і про корисні властивості базиліку для людини. Він допомагає відновити шлунково-кишковий тракт, розщеплює жири, покращує пам’ять.
Тому таке сусідство на грядці вигідне всім: і рослинам, і господарям.
Сонце – радість, але й стрес для шкіри Навіть коротке перебування на сонці може залишити…
На найближчому пленарному тижні Верховна Рада України розгляне питання про продовження воєнного стану та загальну…
Кислий сир – не привід викидати продукт. За допомогою простого трюку та доступних інгредієнтів можна…
В Україні майже кожен п'ятий пенсіонер отримує виплати за спеціальним законодавством. Але вже незабаром система…
Українські фермери розпочали збір кавунів, але поки що врожай продають за підвищеною ціною. Чому кавуни…
Отримати повідомлення про посилку - буденність. Але в умовах війни це навіть може стати смертельною…