Підвищення тарифів на електрику для українських побутових споживачів поки що не обговорюється. Про це міністр енергетики Герман Галущенко заявив на конференції Energy for the Recovery of Ukraine у Варшаві.
Раніше ми писали, що українці можуть заощадити на оплаті газу.
“Давайте пройдемо цю зиму, подивимося ситуацію. Поки що це питання не обговорюється”, – сказав міністр.
31 травня 2023 року уряд ухвалив постанову, згідно з якою тариф на електроенергію для населення з 1 червня вже становить 2,64 грн за кВт/год.
Українцям, у яких витрати на ЖКП перевищують 15% середньомісячного доходу, держава може запропонувати субсидію або пільгу. Цього року йдеться про 3,7 млн таких сімей.
Допомога від ООН – чому не всі пенсіонери її отримали та як це можна зробити
Як оформити передплату на газету «На пенсії» онлайн — покрокова інструкція
Для багатьох українських сімей життєво важливою є можливість отримувати житлові субсидії. Особливо це актуально для…
Як виростити велику й смачну полуницю? Потрібно пам'ятати про правильне розташування рослин. Одна проста хитрість…
Паштет з грибів – це ідеальна пісна намазка для ваших бутербродів. Легкий, смачний і ситний.
Частина українців зможе не платити за комунальні послуги. Відповідний законопроєкт має ухвалити Верховна Рада.
В Україні ухвалили важливі зміни щодо порядку нарахування пенсій особам, які перебувають за кордоном. Пенсійний…
Відомий благодійний фонд запрошує українців зареєструватися на отримання нової грошової допомоги. Як це зробити.