Що буде із цінами восени, коли стартує опалювальний сезон, адже українців уже почали готувати до складної зими.
Раніше ми розповідали, що в “Нафтогазі” запропонували знижку для споживачів газу.
Про тарифи на газ для споживачів розповів голова “Нафтогазу” Олексій Чернишов.
Так, за його словами, компанія ухвалила рішення про продовження дії тарифу “Фіксований” на майбутній опалювальний сезон.
Це означає, що ціни на послуги не підвищуватимуться до 1 травня 2024 р., забезпечуючи стабільність та передбачуваність для споживачів.
Усі клієнти «Нафтогазу» отримують газ відповідно до річного тарифного плану «Фіксований».
Тариф діє з 1 травня 2023 року до 1 травня 2024 року включно.
«Ціна на газ для побутових клієнтів залишається незмінною. Це рішення було ухвалено з урахуванням воєнного стану та економічної ситуації в Україні. За всієї складності ситуації ми продовжимо тримати ціну палива для наших громадян на довоєнному рівні», — зазначив голова «Нафтогазу» Олексій Чернишов.
У березні 2026 року Землю очікують магнітні бурі. Вони можуть впливати на самопочуття, настрій та…
Пенсіонери все частіше стикаються з блокуванням банківських карток. Через що можна втратити доступ до власних…
Водійське посвідчення категорії "B" не дає дозвіл на керування всіма видами автівок. Дізнайтеся, якими авто…
Кабмін ухвалив рішення про перерахунок вартості комунальних послуг за окремі періоди. Що треба знати?
З 1 березня 2026 року в Україні проведуть індексацію пенсій на 12,1%. Підвищення отримають більшість…
Якщо на момент досягнення 60 років не вистачає страхового стажу, пенсію призначать лише після його…