Насамперед, буряк дуже вимогливий до вологи на початку сезону і при зростанні коренеплодів. Якщо ваша ділянка не поливається, коренеплоди виростуть гіркими. Це ж відбувається і на щільних ґрунтах.
Раніше ми розповідали, що станеться з організмом, якщо кожен день їсти буряк.
Також не варто забувати про проріджування. У буряків насіння хоч і дрібне, але багаторосткове, з одного насіння може вирости кілька коренеплодів. Тому навіть у найдосвідченіших дачників посіви завжди виходять загущеними.
Якщо ви хочете отримати великі коренеплоди, буряки потрібно не тільки рідко садити, але і після появи сходів обов’язково проріджувати зайві пагони. Між рослинами у ряді має бути не менше 15-20 см.
Ну і найголовніше – це підживлення. Для гарного смаку коренеплодів потрібні підживлення настоєм коров’яку та деревною золою (3 склянки на 1 кв. м). Зола крім харчування ще й зменшує кислотність ґрунту, що шкодить бурякам.
Додасть буряку цукристості і звичайна кухонна сіль. Для цього 1 чайну ложку солі потрібно розмішати в 10 л води та полити рослини.
Громадяни, які належать до визначених категорій, можуть отримати квітневу гуманітарну допомогу у вигляді продуктового набору.…
6 квітня - Всесвітній день настільного тенісу, Всесвітній день фізичної активності, Глобальний тиждень здоровя підлітків.…
При розрахунку розміру пенсії беруть до уваги страховий стаж і розмір офіційної зарплати, з якої…
Якщо ви хочете приготувати розсипчастий та ароматний рис, то радимо при приготуванні додати лише один…
Більшість садівників, помітивши клей на деревах, нічого не роблять, вважаючи цей симптом незначним, проте що…
6 квітня у центральних та південних областях очікується дощ, у західних - сніг або мокрий…