26-27 червня. Можна зайнятися посівом огірків, дині, кавуна, цвітної капусти, баклажану. Дуже добре приживаються троянди, виноград та ягідні кущі, тому їх можна сміливо висаджувати. Дозволено мінеральні та натуральні підживлення, поливи, пасинкування, проріджування слабких сходів. Але краще відмовитися від щеплення дерев та обробки їх отрутохімікатами.
28-30 червня. Ці дні не дуже сприятливі. Але, якщо у вас є необхідність посіяти зелень, салат та квіти, то можете це зробити. Добре вдаються щеплення, обрізки та покос газону. Можна рясно поливати і підгодовувати рослини, боротися з личинками та слимаками, обприскувати садок від хвороб. Не рекомендується в останні дні червня розмножувати рослини розподілом цибулин і коренів.
1-2 липня. Можна зайнятися посівом цибулі на перо, спаржі, шпинату, ендівію, зелених культур. Вдалий час для пасинкування помідорів, формування батогів огірків, збору врожаю овочів, але не для зберігання. Квітники можуть садити ампельні і кучеряві квіти, вкорінювати живці. У саду можна зайнятися культивацією, прополюванням, боротьбою з хворобами, шкідниками (у тому числі і підземними), внесенням мінеральних добрив. А ось поливати, займатися обрізкою у саду не рекомендується.
Раніше ми розповідали, як приготувати підживлення для томатів – урожай збиратимете відрами.
Чи варто турбуватися про здоров'я? Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Яскравий та позитивний тиждень, особливо для тих, хто займається питаннями соціальної інтеграції, особистісного розвитку, професійної…
Для того щоб сплатити комунальні послуги, вже давно не обов'язково в будь-яку погоду виходити з…
Про унікальні властивості кропиви люди знають з давніх-давен. За старих часів з кропиви ткали полотно.…
Після закінчення холодів теплий одяг потребує правильного зберігання, щоб радувати своїх власників наступного сезону. Перше…
Головний біль, тиск у черепі, затьмарення свідомості — усе це може бути симптомом підвищеного внутрішньочерепного…