Наразі 16 європейських країн – Австрія, Бельгія, Болгарія, Чеська Республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Латвія, Литва, Нідерланди, Норвегія, Польща, Іспанія та Швеція – запропонували свою допомогу у ліквідації наслідків техногенної катастрофи.
Допомога включає постачання баків для води, водяних насосів, човнів, рятувального обладнання, генераторів та інших речей, необхідних для районів, які постраждали.
Єврокомісія вже ухвалила рішення про передачу Україні трьох потужних мобільних станцій для обробки води, кожна з яких здатна надавати до 120 тисяч літрів чистої питної води на добу.
Крім того, ЄС спільно з гуманітарними організаціями в Україні забезпечує населення предметами першої необхідності, питною водою, обладнанням для організації притулків, а також надає грошову допомогу.
За інформацією Міністерства реінтеграції
Багато українців переїжджають жити за місто, проте при спробі прописатися там, як правило, виникають проблеми.…
Темний колір, різкий аромат і репутація «бабусиного» засобу — дігтярне мило знають майже всі. Але…
Держава й надалі гарантує транспортні пільги для захисників України. У 2026 році УБД зможуть безкоштовно…
Зрази — це та сама страва, яка повертає у дитинство й збирає родину за столом.…
Пенсіонери, на утриманні яких перебувають онуки, мають право на додаткову фінансову підтримку. У 2026 році…
Українцям після 40 років пропонують новий цифровий інструмент турботи про здоров’я. Усього кілька кліків у…