15 травня. Сприятливий день. Вдалою буде висадка розсади огірків, помідорів перцю та всіх видів капусти. Посів у відкритий ґрунт кабачків, гарбуза, селери, картоплі. Можна поливати та підгодовувати рослини, але дуже помірковано. У саду можна садити смородину, малину, ожину та аґрус.
16-18 травня. Не надто врожайні дні. Але вирізкою сухих та хворих гілок, а також обробкою рослин проти хвороб та шкідників можна зайнятися.
19 травня. Молодий місяць. Не дуже сприятливий день. Бажано відкласти роботи в саду та на городі на більш вдалий за місячним календарем час. Єдине, що можна зробити, — розпушити ґрунт, перекопати грядки, прополоти бур’яни та підрізати на рослинах сухі гілки.
20-21 травня. Сприятливий день. Можна зайнятися посадкою овочів з довгим стеблом – дині, кавунів, гарбуза, гороху, квасолі, полуниці. Загалом – дуже врожайні дні для посіву будь-яких культур, а також будь-яких дерев та квітів. Можна обрізати гілки, пасинкувати та щепити рослини, білити дерева. А ось пересаджувати цибулинні рослини не рекомендується.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, чим підгодувати картоплю під час цвітіння, щоб отримати великі бульби.
Пенсійний фонд України отримав нові обов’язки — тепер саме він опікується багатьма видами соціальних виплат.…
Наразі це вже четвертий регіональний форум, який організовано за підтримки проєкту Реабілітація в Україні (Rehab4U).
Український ринок демонструє стабільно високий інтерес до продукції з Піднебесної протягом останніх десятиліть. Цей тренд…
Як збільшити врожай огірків за допомогою копійчаного засобу, який є в кожній домашній аптечці. Огірки…
Галета – це французька страва, що нагадує відкритий пиріг. Галету можна готувати із солоною або…
Хоча в Україні передбачено підвищення пенсій для громадян, які досягли 65-річного віку, далеко не всі…