11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Ініціатором заснування цього дня виступила ООН. 11 квітня 1945 р. ув’язнені концентраційного табору Бухенвальд повстали проти гітлерівців та вийшли на волю. У роки Другої світової війни на території Німеччини та окупованих країн діяло понад 14 тисяч концтаборів. За цей час через табори смерті пройшли 18 мільйонів людей, із них 5 мільйонів – громадяни колишнього Радянського Союзу.
Відзначається щороку 11 квітня. Нервова система виконує завдання саморегуляції організму. Її важливою частиною виступає головний мозок, що складається з мільярдів клітин (нейронів). Вони можуть зазнавати руйнування та загибелі. Такий процес викликає розлади, що проявляються порушенням поведінки, мислення. До подібних недуг відноситься хвороба Паркінсона.
Щоб звернути увагу соціуму, підвищити поінформованість людей про захворювання, підтримати започаткованих міжнародне свято. На неї страждають близько 10 мільйонів людей на планеті. Здебільшого її виявляють у людей після 40, але можливі випадки розвитку захворювання і у більш ранньому віці. Більше страждають жінки.
Хвороба Паркінсона є хронічним прогресуючим захворюванням ЦНС. Вперше це захворювання описав англійський лікар Джеймс Паркінсон, який жив із 1755 по 1824 рік. Хвороба призводить до інвалідності, залишаючи повну ясність свідомості. Походження хвороби досі не з’ясовано.
Ця квітка має не тільки царську красу, але й неповторний аромат. Троянда також вважається лікарською…
До редакції звернулася Марія Сологуб, яка має інвалідність ІІ групи. Вона повідомила, що з року…
Хочете отримати хороший урожай томатів і перцю? Варто підживити рослини простим розчином, який прискорить їх…
Це печиво в дитинстві любили абсолютно всі. Згадайте цей смак, приготувавши «Каштани» за простим рецептом.
Деякі українці мають право на додаткові доплати до пенсії за понаднормовий стаж. Хто та на…
Частина українців можуть зареєструватися на отримання нової грошової допомоги від благодійної організації. Потрібно заповнити онлайн-анкету.