11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Ініціатором заснування цього дня виступила ООН. 11 квітня 1945 р. ув’язнені концентраційного табору Бухенвальд повстали проти гітлерівців та вийшли на волю. У роки Другої світової війни на території Німеччини та окупованих країн діяло понад 14 тисяч концтаборів. За цей час через табори смерті пройшли 18 мільйонів людей, із них 5 мільйонів – громадяни колишнього Радянського Союзу.
Відзначається щороку 11 квітня. Нервова система виконує завдання саморегуляції організму. Її важливою частиною виступає головний мозок, що складається з мільярдів клітин (нейронів). Вони можуть зазнавати руйнування та загибелі. Такий процес викликає розлади, що проявляються порушенням поведінки, мислення. До подібних недуг відноситься хвороба Паркінсона.
Щоб звернути увагу соціуму, підвищити поінформованість людей про захворювання, підтримати започаткованих міжнародне свято. На неї страждають близько 10 мільйонів людей на планеті. Здебільшого її виявляють у людей після 40, але можливі випадки розвитку захворювання і у більш ранньому віці. Більше страждають жінки.
Хвороба Паркінсона є хронічним прогресуючим захворюванням ЦНС. Вперше це захворювання описав англійський лікар Джеймс Паркінсон, який жив із 1755 по 1824 рік. Хвороба призводить до інвалідності, залишаючи повну ясність свідомості. Походження хвороби досі не з’ясовано.
Депресія та вигорання мають багато спільного, але їхні наслідки для здоров'я можуть відрізнятися кардинально. Чому…
Якщо ви отримали штраф за порушення ПДР, хоча не були за кермом, важливо вчасно призначити…
У деяких випадках заповіт не має сили — частина спадку належить родичам за законом. Хто…
Шукаєте простий і смачний рецепт до чаю? Цей пісочний пиріг із варенням підкорює з першого…
Автоматичне перепризначення субсидій стосується більшості домогосподарств. Але якщо змінився склад сім’ї або майновий стан —…
Грузинська кухня відома своїми насиченими смаками, ароматами спецій та щедрою зеленню. Один із її кулінарних…