Як повідомляє кандидат географічних наук, синоптик Ігор Кібальчич, із середини тижня в Україні активізується циклонічна діяльність. Це спричинить дощі на Лівобережжі країни, у західних областях можливий сніг та мокрий сніг. Наприкінці тижня дія антициклону та підвищення атмосферного тиску стануть причиною зменшення кількості опадів. Також на кілька градусів зменшиться температура повітря.
У четвер, 16 березня, у північних та центральних регіонах очікуються дощі, на заході пройдуть сніг та мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця. Вночі та вранці місцями туман.
Вночі температура повітря становитиме -1…+5 °С, вдень стовпчики термометрів покажуть +9…+15 °С, у південних та східних регіонах місцями температура підніметься до +16…+18°С, у західних областях буде 0…+5 °С.
Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с, у західних областях північно-західний, 7-12 м/с.
На Вінниччині похмуро, дощ із мокрим снігом. Вітер хмарно з проясненнями, 2-8 м/с. Температура повітря вночі +4…+6°С, удень +2…+4°С.
На Черкащині похмуро, без опадів. Вітер хмарно з проясненнями, 2-6 м/с. Температура повітря вночі +6…+8°С, удень +9…+11°С.
На Кіровоградщині похмуро, без опадів. Вітер мінлива, 1-5 м/с. Температура повітря вночі +5…+7°С, удень +11…+13°С.
На Полтавщині похмуро, невеликий дощ. Вітер можливий, 2-4 м/с. Температура повітря вночі +5…+7°С, удень +7…+9°С.
На Дніпропетровщині похмуро, без опадів. Вітер хмарно з проясненнями, 2-3 м/с. Температура повітря вночі +7…+9°С, удень +10…+12°С.
На Львівщині похмуро, без опадів. Вітер північний, 4-5 м/с. Температура повітря вночі 0…+2°С, вдень +3…+5°С.
На Хмельниччині невеликий дощ. Вітер північний, 6-8 м/с. Температура повітря вночі 0…+2°С, вдень +3…+5°С.
На Волині хмарно, без істотних опадів. Вітер північний, 4-6 м/с. Температура повітря вночі 0…+2°С, вдень +3…+5°С.
На Рівненщині похмуро, невеликий дощ. Вітер північний, 6-7 м/с. Температура повітря вночі 0…+2°С, вдень +3…+5°С.
На Тернопільщині похмуро, невеликий дощ. Вітер північний, 6-7 м/с. Температура повітря вночі -1…+1°С, удень +3…+5°С.
На Івано-Франківщині хмарно, без опадів. Вітер північно-західний, 5-7 м/с. Температура повітря вночі 0…+2°С, вдень +5…+7°С.
У Чернівецькій області похмуро, невеликий дощ. Вітер південно-східний, 6-8 м/с. Температура повітря вночі 0…+2°С, вдень +5…+7°С.
На Закарпатті похмуро, без опадів. Вітер північний, 5-7 м/с. Температура повітря вночі +2…+4°С, удень +6…+8°С.
На Київщині похмуро, невеликий дощ. Вітер хмарно з проясненнями, 2-6 м/с. Температура повітря вночі +5…+7°С, удень +5…+7°С.
На Житомирщині похмуро, невеликий дощ. Вітер хмарно з проясненнями, 3-8 м/с. Температура повітря вночі +3…+5°С, удень +2…+4°С.
На Чернігівщині похмуро, без істотних опадів. Вітер хмарно з проясненнями, 2-6 м/с. Температура повітря вночі +3…+5°С, удень +5…+7°С.
На Сумщині похмуро, дощ. Вітер можливий, 2-4 м/с. Температура повітря вночі +3…+5°С, удень +4…+6°С.
На Харківщині похмуро, невеликий дощ. Вітер можливий, 2-4 м/с. Температура повітря вночі +5…+7°С, удень +6…+8°С.
На Луганщині хмарно, без опадів. Вітер східний, 4-6 м/с. Температура повітря вночі +5…+7°С, удень +10…+12°С.
На Донеччині похмуро, без опадів. Вітер східний, 3-5 м/с. Температура повітря вночі +6…+8°С, удень +11…+13°С.
У Запоріжжі похмуро, невеликий дощ. Вітер східний, 2-3 м/с. Температура повітря вночі +6…+8°С, удень +9…+11°С
На Херсонщині мінлива хмарність, без опадів. Вітер можливий, 2-4 м/с. Температура повітря вночі +5…+7°С, удень +12…+14°С.
На Миколаївщині мінлива хмарність, без опадів. Вітер можливий, 2-4 м/с. Температура повітря вночі +5…+7°С, удень +12…+14°С.
На Одещині похмуро, без опадів. Вітер можливий, 2-4 м/с. Температура повітря вночі +3…+5°С, удень +11…+13°С.
В Автономній Республіці Крим хмарно, без опадів. Вітер північний, 1-3 м/с. Температура повітря вночі +4…+6°С, вдень +12…+14°С.
У Києві похмуро, невеликий дощ. Вітер хмарно з проясненнями, 2-6 м/с. Температура повітря вночі +5…+7°С, удень +5…+7°С.
Сонце зійде о 06:09, а зайде о 18:03. Довжина дня складатиме 11 годин. 53 хв.
Для власників банківських карток багатьох українських банків з літа діятимуть нові правила. Які саме обмеження…
Частина українців можуть отримати грошову допомогу від міжнародного фонду в межах нового етапу програми фінансової…
Комунальники зробили важливу заяву, що торкнеться частини українців. Плату за газ у травні можуть не…
Частина пенсіонерів можуть отримати безкоштовні продукти харчування від відомого міжнародного фонду. Як це зробити.
Частина українців можуть залишитися без пенсій. Які вимоги потрібно обов'язково виконати, щоб отримувати пенсійні виплати.
21 травня в Україні відзначають Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку, Міжнародний…