Якщо внутрішньо переміщена особа змінює місце фактичного проживання, необхідно стати на облік за новим місцем.
Для цього переселенці повідомляють орган соціального захисту населення про переміщення на інше місце проживання або про повернення до постійного місця проживання.
Для продовження виплат особам, які мають на це право, орган соціального захисту населення за новим місцем проживання робить запит до відповідного органу за попереднім місцем проживання.
Факт проживання/перебування ВПО за фактичним місцем вибірково перевіряється територіальними органами Національної соціальної сервісної служби України: за відсутності ВПО за фактичним місцем проживання/знаходження посадова особа територіального органу Нацсоцслужби робить відповідний запис в акті та залишає ВПЛ повідомлення про необхідність протягом 10 днів звернутися у структурний підрозділ з питань соціального захисту населення за місцезнаходженням на обліку для проходження ідентифікації.
У разі, коли внутрішньо переміщена особа протягом 10 календарних днів не прибула до органу соціального захисту населення, орган соціального захисту населення приймає рішення про припинення надання допомоги на проживання з наступного місяця.
Відновлюється виплата щомісячної державної допомоги ВПО, коли особа, яка має право на таку виплату, стає на облік ВПО за місцем фактичного проживання.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що українцям почали виплачувати допомогу за 3400 гривень: хто може отримати.
9 квітня в Україні відзначають Міжнародний день рожевого і Всесвітній день антикваріату. Християни вшановують пам'ять…
Як відбувається мобілізація чоловіків віком 50+ в Україні. Що треба знати кожному українцю - що…
Дуже часто узаконення самобуду перетворюється на складний та заплутаний процес для звичайної людини. Він вимагає…
Багато овочівників вважають, що помідори потребують частих і рясних поливів. Але чи це так насправді?
9 квітня подекуди у центральних, західних та північних областях України очікується сніг.
Якою буде космічна погода? Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?