Якщо внутрішньо переміщена особа змінює місце фактичного проживання, необхідно стати на облік за новим місцем.
Для цього переселенці повідомляють орган соціального захисту населення про переміщення на інше місце проживання або про повернення до постійного місця проживання.
Для продовження виплат особам, які мають на це право, орган соціального захисту населення за новим місцем проживання робить запит до відповідного органу за попереднім місцем проживання.
Факт проживання/перебування ВПО за фактичним місцем вибірково перевіряється територіальними органами Національної соціальної сервісної служби України: за відсутності ВПО за фактичним місцем проживання/знаходження посадова особа територіального органу Нацсоцслужби робить відповідний запис в акті та залишає ВПЛ повідомлення про необхідність протягом 10 днів звернутися у структурний підрозділ з питань соціального захисту населення за місцезнаходженням на обліку для проходження ідентифікації.
У разі, коли внутрішньо переміщена особа протягом 10 календарних днів не прибула до органу соціального захисту населення, орган соціального захисту населення приймає рішення про припинення надання допомоги на проживання з наступного місяця.
Відновлюється виплата щомісячної державної допомоги ВПО, коли особа, яка має право на таку виплату, стає на облік ВПО за місцем фактичного проживання.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що українцям почали виплачувати допомогу за 3400 гривень: хто може отримати.
Іноді пенсіонери отримують пенсію не в тому розмірі, на який розраховували. У Пенсійному фонді України…
У ПриватБанку запустили нововведення, яке значно спрощує процес переказу коштів. Як парцюватиме нова функція -…
Навіть після миття холодильника неприємний запах залишається? Розповідаємо, як його позбітися.
У 2025 році право вийти на пенсію у 60 років мають ті, хто набув щонайменше…
Спека чи зливи? Чого очікувати українцям у суботу та неділю? Синоптики зробили детальний прогноз.
Чи буде магнітна буря в суботу. Експерти поділилися прогнозами. Що варто знати метеозалежним.