28-29 листопада. Сприятливі дні. Можна зайнятися перекопуванням та розпушуванням ґрунту, внесенням до нього добрив, підгортанням тепличних овочів. Рекомендується проріджування сходів та боротьба з бур’янами. Укриття квітів та молодих рослин на зиму. Побілка дерев та очищення старої кори, видалення хворих гілок. Не рекомендуються посіви та пересадки будь-яких овочів, а також посіви квітів у горщиках.
30 листопада. Сприятливий день. Вдалий день для посіву та посадок будь-яких овочів та зелені. Мінеральні та органічні підживлення. Полив дуже помірний. Посадки багаторічних квітів та вічнозелених чагарників, а також ожини та смородини. Не рекомендується обрізати рослини, обробляти хвороби, шкідників.
1-4 грудня – Місяць, що росте. У ці дні можна зайнятися посівом овочів та зелені у теплиці або на підвіконні. Можна нарізати живці для щеплень. Вдалими будуть і агроприйоми із захисту рослин від шкідників та морозів.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, чому жовтіє озимий часник.
Через прострочену ідентифікацію чи неактивний рахунок тисячі пенсіонерів-ВПО залишилися без виплат. Нова ухвала Кабміну дозволяє…
Чи має право роботодавець вимагати від працівника виконувати свою роботу під час повітряної тривоги?
Магнітні бурі впливають на здоров'я багатьох людей, і щоб добре підготуватися до складного періоду, потрібно…
Деякі паспорти можуть втратити чинність – і ви залишитися без документа. Що саме стати причиною…
Частина отримувачів соцдопомоги може опинитися без виплат – і причина в новій процедурі, яку запровадили…
Цей виняток у пенсійному законодавстві стосується не всіх, але якщо ви підпадаєте під категорію –…