14 листопада. Сприятливий день. Рекомендується посів на зиму моркви, редьки, буряків, шпинату. Мульчування грядок та клумби. Посадка хризантеми, календули, космеї та всіх багаторічних квітів. Побілка стовбурів дерев. Не можна обприскувати рослини отрутохімікатами.
15-16 листопада. Несприятливі дні. Не рекомендуються посіви, посадки, поливи та підживлення рослин. Можна проводити санітарну обрізку малини та дерев. Викопування бульб і укриття троянд на зиму. Мульчування малини, полуниці та суниці.
17-19 листопада. Сприятливі дні. Рекомендується підгортання тепличних рослин та посадка вигоночних культур. У сонячну та теплу погоду – посів однорічних квітів та троянд. Мульчування саджанців дерев. Не рекомендується замочувати насіння.
20 листопада. Сприятливий день. Можна зайнятися підзимовим посівом моркви, кореневої петрушки та буряків; вигонкою цибулі на зелень; збиранням коренеплодів на зберігання. Вдалий день для посадки будь-яких квітів, декоративних чагарників та троянд. Не рекомендується обробляти та удобрювати рослини хімічними засобами.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, де краще саджати кизил.
З липня 2025 року змінилися правила оформлення соціальних виплат: тепер більшість із них призначає Пенсійний…
Багато учасників бойових дій, що вийшли на пенсію за віком, стикаються з тим, що їм…
Щоб виростити гарбуз, який не загниє і дасть великий плід, достатньо кількох ефективних прийомів. Розповідаємо,…
Тонко нарізані й пікантно мариновані кабачки – ідеальна альтернатива огіркам. А головне – готуються просто.
Клієнтам "ПриватБанку" доведеться заплатити за те, що раніше отримували безоплатно. Що саме зміниться – і…
Готуйтесь до важливих змін – тепер користуватись мобільним зв’язком за кордоном буде зовсім інакше. Що…