14 листопада. Сприятливий день. Рекомендується посів на зиму моркви, редьки, буряків, шпинату. Мульчування грядок та клумби. Посадка хризантеми, календули, космеї та всіх багаторічних квітів. Побілка стовбурів дерев. Не можна обприскувати рослини отрутохімікатами.
15-16 листопада. Несприятливі дні. Не рекомендуються посіви, посадки, поливи та підживлення рослин. Можна проводити санітарну обрізку малини та дерев. Викопування бульб і укриття троянд на зиму. Мульчування малини, полуниці та суниці.
17-19 листопада. Сприятливі дні. Рекомендується підгортання тепличних рослин та посадка вигоночних культур. У сонячну та теплу погоду – посів однорічних квітів та троянд. Мульчування саджанців дерев. Не рекомендується замочувати насіння.
20 листопада. Сприятливий день. Можна зайнятися підзимовим посівом моркви, кореневої петрушки та буряків; вигонкою цибулі на зелень; збиранням коренеплодів на зберігання. Вдалий день для посадки будь-яких квітів, декоративних чагарників та троянд. Не рекомендується обробляти та удобрювати рослини хімічними засобами.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, де краще саджати кизил.
Генеральний штаб ЗСУ повідомив про стан дій на ранок 13 квітня: загалом, за вчора, зафіксовано…
З 1 січня 2025 року в Україні скасували МСЕК. Тепер інвалідність встановлюють по-новому – виходячи…
Уже з 14 квітня стартує друга хвиля видачі безкоштовних продуктових наборів. Соціальна ініціатива передбачає підтримку…
Міжнародний день подяки рослинам, день рок-н-ролу та свято Артемона: що відзначають 13 квітня. А ще…
Народний артист України Павло Зібров розповів, скільки пенсії отримує. Попри те, що співаку нещодавно підвищили…
Якщо ви думаєте, що мурахи – нешкідливі комахи, це не так. Вони здатні розносити бактерії,…