Про це віце-прем’єр-міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук зазначила під час робочої поїздки до Коломиї, повідомляє Мінреінтеграція.
Верещук нагадала, що внутрішньо переміщені особи мають право навчатися безкоштовно у будь-якому виші країни. Команда Мінреінтеграції на чолі з віце-прем’єром Іриною Верещук відвідали кілька шелтерів, де знайшли притулок переселенці зі Сходу та Півдня країни.
«Діти – це майбутнє, заради якого ми обстоюємо свою державу. Всі вони заслуговують на щасливе дитинство. Тому повинні подбати про навчання, дозвілля та розвиток наших дітей», – наголосила Ірина Верещук. У Коломиї перебувають тимчасові переселенці із Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської, Київської та Донецької областей.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що українцям почали безкоштовно роздавати дрова.
Біль у спині, слабкість у ногах та дискомфорт під час ходьби дуже часто зустрічаються у…
До завершення строку ідентифікації пенсіонерів лишається півтора місяця — хто не встигне до 31 грудня,…
В Україні триває поступовий перехід від паперових трудових книжок до електронного формату. Усі записи про…
Гарбуз – королева осіннього меню, з нього можна приготувати найрізноманітніші страви. Сьогодні пропонуємо не просто…
З 15 листопада розпочався прийом заявок на нову тисячу Зеленського, проте деякі громадяни зможуть оформити…
Мрієте про красиве весілля, що запам'ятовується? Країна з багатою історією та мальовничою природою, розташована на…