Так, наприкінці жовтня цього року суттєво збільшилася пропозиція цибулі середньої та низької якості. Тому, на сьогоднішній день діапазон відпускних цін на один із основних для споживачів овоч суттєво розширився, а кардинальні зміни зазнали саме нижніх його кордонів, – зазначають аналітики.
Додамо, що цього сезону на момент основного збирання цибулі в полях переважала прохолодна дощова погода. І лише поодиноким господарствам вдалося закласти на зберігання суху продукцію.
Внаслідок зростання пропозиції некондиційної цибулі на внутрішньому ринку продавці імпортної продукції навіть не намагалися переглядати раніше встановлені відпускні ціни на існуючі партії якісної цибулі. Так, імпортна цибуля невеликими обсягами продовжувала реалізовуватися за цінами, наближеними до верхніх кордонів знову встановленого діапазону.
За прогнозами представників торгових компаній, обсяги постачання імпортної цибулі в Україну ще як мінімум 1 місяць будуть досить стриманими. За їхніми словами, протягом листопада, а можливо й більшої частини грудня поточного року, інтерес українських споживачів буде спрямований на доступнішу місцеву продукцію, враховуючи загальне зниження платоспроможності населення.
Зазначимо, рекордсменом із подорожчання серед овочів стала цибуля. За рік ціна на нього підскочила на 221%. У жовтні 2021 року у супермаркетах вона коштувала 13 грн/кг, тоді як зараз вартість становить майже 43 грн.
6 квітня святкує свій 55-й день народження Ірина Білик. Ім’я співачки стало символом нової вітчизняної…
Досвідчені овочівники розповіли, чим потрібно підживити кабачки та цукіні, щоб урожаю вистачило і для власного…
7 квітня очікується мокрий сніг у північних та місцями центральних областях, у західних - подекуди…
Чи варто турбуватися про здоров'я? Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Яскравий та позитивний тиждень, особливо для тих, хто займається питаннями соціальної інтеграції, особистісного розвитку, професійної…
Для того щоб сплатити комунальні послуги, вже давно не обов'язково в будь-яку погоду виходити з…