Як правило, гладіолус висаджують ближче до кінця травня, коли мине загроза поворотних заморозків. Перед посадкою цибулини необхідно акуратно звільнити від лушпиння та залишити у теплому світлому місці на пару тижнів.
За цей час цибулини мають прокинутися і почати проростати.
Але деякі квіткарі радять висаджувати цибулини під зиму. Проте важливо їх добре утеплити та поглибити, тому що вони бояться морозів.
Виявляється, що гладіолуси, посаджені в кінці жовтня на глибину 15-20 см і вкриті сухим листям або соломою шаром 5-8 см, зацвітають на тиждень раніше, квіткові стрілки у них міцніші.
Запам’ятайте, що гладіолуси висаджують щороку в іншому місці. Також не варто забувати про сусідство на грядках. Так, не можна саджати їх у тісній близькості з геранню, петунню, братками, астрами, ліліями та флоксами, а також дельфініумами.
Намагайтеся уникати посадки гладіолусів у безпосередній близькості або в тому ж ґрунті, де торік росли полуниця, квасоля чи горох, буряк чи гарбуз, помідори та огірки.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, як правильно сформувати персик для одержання високих урожаїв.
21 травня в Україні відзначають Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку, Міжнародний…
Статистика свідчить, що середня українська пенсія становить третину середньої зарплати. Скільки ж пенсії нарахують при…
Погода в Україні на середу, 21 травня у східних областях, місцями у центральних, західних, південних…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня: як поводитися метеозалежним.
Святих Костянтина Великого і його матір Олену названо «рівноапостольними» за великі заслуги перед християнською Церквою.
У 2025 році громадяни України мають можливість добровільно докупити страховий стаж для отримання або збільшення…