За нагадуванням Міністерства охорони здоров’я, все компенсує держава.
Як розповіла заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак, військові та цивільні мають пройти спеціалізовані медичні огляди, де фахівці визначають, чи є потреба в амбулаторному або спеціалізованому лікуванні, або ж є потреба продовжити лікування за межами України, в європейських клініках.
«Усі медичні огляди, лікування та подальша реабілітація звільнених із полону пацієнтів є безоплатними і забезпечуються коштом державного бюджету у визначених медичних закладах», – наголосила Микичак.
Українці, які цього потребують, можуть скористатися механізмом медичної евакуації й отримати спеціалізоване лікування в європейських клініках. Лише протягом минулого тижня на спеціалізоване лікування направили 45 українських пацієнтів.
Наразі українців на лікування приймають 18 країн-партнерів: Німеччина, Франції, Ірландія, Італія, Данія, Швеція, Румунія, Люксембург, Бельгія, Іспанія, Португалія, Нідерланди, Австрія, Норвегія, Литва, Фінляндія, Польща, Чехія та Норвегія.
Допомогу за кордоном можуть отримати як військові, так і цивільні з комбінованими важкими мінно-вибуховими травмами, опіками, онкохворі пацієнти та пацієнти із захворюваннями, які потребують спеціалізованого лікування.
Як подати заявку на лікування за кордоном, можна дізнатися за посиланням.
Яйце, цукор і борошно - все просто, але бісквіт не піднімається, то тріскається, то осідає.…
Зміна сезону часто викликає посилення симптомів хронічних шкірних захворювань: екземи, псоріазу, грибка, алергії.
Великодній святковий стіл без домашньої ковбаси уявити важко. А ось приготувати її легко та нескладно.
Перш ніж підписувати будь-які фінансові документи, важливо розуміти, на що саме ви погоджуєтеся, які умови…
На електронну пошту редакції «На пенсії» надійшов лист з Німеччини. Жінка на ім’я Наталія захотіла…
Для багатьох українських сімей життєво важливою є можливість отримувати житлові субсидії. Особливо це актуально для…