Ілюстративне фото
Про те, хто може потрапити до зони ризику, розповіла глава Міністерства соціальної політики Оксана Жолнович в ефірі “Українського радіо“.
За словами міністерки, на субсидії для українців на цей рік виділено 37,9 мільярда гривень, яких має вистачити для надання підтримки населенню в опалювальному сезоні 2022-2023 років.
Втім, отримавши житлову субсидію, українці можуть легко її позбутися. Оксана Жолнович пояснила, у яких випадках допомогу можуть скасувати.
Так, насамперед залишитись без субсидії можна, якщо не оплачувати комунальні послуги вчасно. Однак допомогу можуть і не відбирати, якщо людина надасть документ про затримку зарплати чи пенсії. Також можна оскаржити заборгованість у судовому порядку. У разі заборгованості повернути субсидію можна сплативши борг за комуналку або реструктуризувати його. Також причиною позбавлення субсидії може стати зміна місця проживання або поява інших обставин, наприклад, смерть одержувача допомоги. Забрати субсидію можуть також, якщо одержувач допомоги вказав неправильну інформацію про доходи.
Чи плануєте робити домашні заготовки на зиму? Тоді правильний вибір оцту для консервації – це…
Кабінет Міністрів України ухвалив важливе рішення, яке стосується програми "Зимова єПідтримка". Що потрібно знати учасникам…
Ветерани, переселенці, медики та освітяни зможуть орендувати квартири за зниженими цінами. Розповідаємо, як працюватиме програма…
У різних країнах до зберігання яєць підходять по-різному. Розповідаємо, що рекомендують фахівці з харчової безпеки.
Уряд запускає нову програму підтримки. Розповідаємо, хто з українців отримає по 5000 гривень і що…
8 липня у північних областях та на Вінниччині очікуються дощі, на решті територіях - без…