Ілюстративне фото
Про те, хто може потрапити до зони ризику, розповіла глава Міністерства соціальної політики Оксана Жолнович в ефірі “Українського радіо“.
За словами міністерки, на субсидії для українців на цей рік виділено 37,9 мільярда гривень, яких має вистачити для надання підтримки населенню в опалювальному сезоні 2022-2023 років.
Втім, отримавши житлову субсидію, українці можуть легко її позбутися. Оксана Жолнович пояснила, у яких випадках допомогу можуть скасувати.
Так, насамперед залишитись без субсидії можна, якщо не оплачувати комунальні послуги вчасно. Однак допомогу можуть і не відбирати, якщо людина надасть документ про затримку зарплати чи пенсії. Також можна оскаржити заборгованість у судовому порядку. У разі заборгованості повернути субсидію можна сплативши борг за комуналку або реструктуризувати його. Також причиною позбавлення субсидії може стати зміна місця проживання або поява інших обставин, наприклад, смерть одержувача допомоги. Забрати субсидію можуть також, якщо одержувач допомоги вказав неправильну інформацію про доходи.
23 травня сухо та сонячно, крім одного регіону: дощитиме лише у західних областях.
Розумні годинники не тільки показують час, а й виконують безліч інших функцій, які роблять наше…
Що чекає на метеозалежних людей? Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Досвідчені кухарі знають маленький секрет смачного плову. Щоб плов вийшов чудово ніжним та смачним, потрібно…
За рік яйця подорожчали майже на 75%, але у квітні-травні почали дешевшати. Експерти пояснюють, коли…
Тисячі українців виявилися далеко від своїх будинків через війну. Що робити з комунальними платежами, якщо…