М’ясо для українців є невід’ємним елементом щоденного раціону. Зазвичай любителі цього продукту не замислюються, яке з них корисніше – червоне чи біле.
Однак дієтологи впевнені, що різниця між видами м’яса існує, до того ж його правильне вживання може позитивно впливати на всю роботу організму, повідомляє 1plus1.ua.
М’ясо умовно ділять на біле та червоне. Біле м’ясо – це свійська птиця, а також кролик, риба та інші морепродукти.
Червоне м’ясо – це баранина, яловичина та свинина. Качка, хоч і є м’ясом свійської птиці, але також відноситься до червоного м’яса.
Дієтологи вважають, що червоне м’ясо менш корисне, ніж біле. Там занадто багато насичених жирів та холестерину, який провокує збільшення ваги, а також може бути шкідливим для серця. Вживання червоного м’яса у нерозумних кількостях може призводити до розвитку раку.
Біле м’ясо навпроти майже не має протипоказань з боку лікарів, воно ідеально підходить тим, хто намагається схуднути, знизити рівень холестерину в крові та веде здоровий спосіб життя. Вони рекомендують для щоденного раціону вибирати кролятину, адже вона краще за всі сорти м’яса засвоюється в нашому організмі, є нежирною і містить більше білка та ненасичених жирних кислот, які життєво необхідні нашому організму. З червоних сортів найкращою вважається телятина, її рекомендують їсти всім, хто на дієті та навіть маленьким дітям.
Втім, однозначно сказати, яке м’ясо корисніше – біле чи червоне – складно. Все залежить від того, скільки саме його в раціоні та в якому вигляді воно вживається.
Вважається, що щоденна норма м’яса має бути 1 г на 1 кг нормальної ваги. Тобто для дорослої людини це приблизно 70 г м’яса на день.
Цей виняток у пенсійному законодавстві стосується не всіх, але якщо ви підпадаєте під категорію –…
Здається, що в тіні росте лише трава? Насправді є десятки культур, які чудово почуваються без…
Ці кабачкові рулетики зникнуть зі столу швидше, ніж ви встигните подати до них соус. Неймовірний…
Хто має оплачувати повірку газових лічильників та коли це потрібно робити. Усі нюанси процедури.
Одна категорія пенсіонерів має право на безоплатні путівки на санаторно-курортне лікування. Як їх отримати.
Іноді пенсіонери отримують пенсію не в тому розмірі, на який розраховували. У Пенсійному фонді України…