Противник продовжує зосереджувати зусилля на встановленні повного контролю над територією Донецької області, утриманні захоплених районів Херсонської, Харківської, Запорізької та Миколаївської областей.
Росія продовжує зосереджувати зусилля на встановленні повного контролю за територією Донецької області, утриманні районів Херсонської, Харківської, Запорізької та Миколаївської областей.
Продовжуються наступальні дії ЗС РФ на Бахмутському та Авдіївському напрямах, росіяни намагаються покращити логістичне забезпечення своїх військ. Минулої доби вони завдали понад 10 ракетних і більше 24 авіаційних ударів по військових та цивільних об’єктах.
На Волинському та Поліському напрямках ситуація залишається без істотних змін.
В інших напрямках противник здійснив обстріл військової та цивільної інфраструктури із застосуванням танків, бойових машин, ствольної та реактивної артилерії, а саме:
ЗСУ вдалося успішно відбити атаки армії РФ у районах Богородичного, Пасіки, Долини, Бахмута, Покровського, Бахмутського, Пісок, Первомайського
Квашена капуста — проста, недорога та дуже корисна заготівля, але інколи навіть досвідченим господиням вона…
Атмосферні фронти накриють країну. Сніг, дощ і мороз: чого ще чекати Україні цієї середи?
Спокійна доба попереду. Чому прогноз геомагнітної активності на 19 листопада тішить фахівців?
Соціальний бонус на постійній основі. Які категорії пенсіонерів отримають подвоєні виплати?
Війна дронів спричинила медичний колапс на фронті. Як затримка евакуації перетворює “звичайні” рани на смертельні?
Відключення від електромережі в деяких регіонах сягають 12 годин на добу, і це у листопаді.…