29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.
Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли внаслідок протистояння російським військам українські озброєні підрозділи потрапили у вороже оточення.
Указ про започаткування пам’ятного дня 29 серпня Президент України Володимир Зеленський підписав 23 серпня 2019 року.
Історія ядерних випробувань – це історія страждань. Жертвами понад 2000 ядерних випробувань ставали люди з найуразливіших груп населення. Руйнівні наслідки ядерних випробувань виходять за межі національних кордонів та включають вплив на довкілля, здоров’я, продовольчу безпеку та економічний розвиток.
З часу початку в середині XX століття випробувань ядерної зброї (перші відбулися в 1945 році) їх було проведено майже 2000. Спустошливим наслідкам випробувань для життя людей, не кажучи вже про радіоактивні опади від атмосферних випробувань, мало уваги приділялося.
Досвід та історія продемонстрували нам жахливі та трагічні наслідки випробувань ядерної зброї, особливо тоді, коли вони виходили з-під контролю, а сучасна ядерна зброя є набагато більш потужною та руйнівною.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, які свята відзначають 20 серпня.
Розмір пенсії залежить від того, які роки стажу обрали для обрахунків. Тому важливо, щоб до…
Українців, які користуються газом, попередили про нову послугу, за яку доведеться окремо заплатити. У середньому…
Упродовж останніх років нейроонкологія досягла значних успіхів у діагностиці та лікуванні пухлин головного мозку, але…
Благодійний фонд «Рокада» запрошує українців зареєструватися на новий вид гуманітарної допомоги. Ці предмети особливо важливі…
У березні 2025 року український Пенсійний фонд проіндексував пенсії. Виплати більшості категорій пенсіонерів зросли на…
З 26 по 30 травня українців запрошують зареєструватися на нову грошову допомогу. Хто зможе отримати…