Як пише GSMinfo, все це реакція ринку на окупацію Херсонщини та затяжні дощі, які тривали останні дні, через що цибуля дуже погано росла і її не могли збирати.
Продавці кажуть, що дешевше цього року навряд чи буде, а ось дорожче — запросто.
Через зростання цін на цибулю люди створили значний ажіотаж, тому він подорожчав ще.
Вже зараз в Україні подекуди можна знайти цибулю по 25-26 грн/кг, але буквально за кілька днів цінники показуватимуть не менше 33 грн.
Як прогнозують експерти, в Україні можуть на третину збільшитись ціни на продукти. У контексті зими, що наближається, багатьох турбує питання, чи потрібно зараз робити запаси їжі.
Голова Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко вважає, що у серпні та вересні справді можна запастися деякими товарами на зиму.
Ці кабачкові рулетики зникнуть зі столу швидше, ніж ви встигните подати до них соус. Неймовірний…
Хто має оплачувати повірку газових лічильників та коли це потрібно робити. Усі нюанси процедури.
Одна категорія пенсіонерів має право на безоплатні путівки на санаторно-курортне лікування. Як їх отримати.
Іноді пенсіонери отримують пенсію не в тому розмірі, на який розраховували. У Пенсійному фонді України…
У ПриватБанку запустили нововведення, яке значно спрощує процес переказу коштів. Як парцюватиме нова функція -…
Навіть після миття холодильника неприємний запах залишається? Розповідаємо, як його позбітися.