Новини

Covid нікуди не подівся: друга хвиля епідемії насувається, вже восени буде спалах

Загалом у світі зареєстровано понад 4,1 мільйона випадків, повідомляє Всесвітня організація охорони здоров’я.

  • Згідно з канадським дослідженням, власники кішок та собак, які обіймають своїх вихованців при зараженні COVID-19, можуть зрештою заразити їх вірусом.
  • В уряді Казахстану задумалися про повернення маскового режиму, оскільки кількість випадків захворювань на Covid-19 у країні зростає.
  • Минулої суботи по всьому Ізраїлю, одній з найбільш вакцинованих країн у світі, було зареєстровано 6 267 нових випадків зараження вірусом Covid-19, внаслідок чого загальна кількість активних випадків захворювання в країні досягла 54 603, згідно з даними Міністерства охорони здоров’я, опублікованими в неділю вранці. .
  • Федеральний уряд Канади оголосив, що всі існуючі прикордонні обмеження на в’їзд до країни залишаться чинними принаймні до 30 вересня.
  • Кількість випадків захворювання Covid-19 у Північній та Південній Америці минулого тижня зросла приблизно на 14% порівняно з попереднім тижнем, коли було зареєстровано 1,3 мільйона нових випадків захворювання та 4 158 нових смертей, повідомила в середу Панамериканська організація охорони здоров’я (ПАОЗ)
  • Нова Шотландія розширює право на отримання другої бустерної дози проти Covid-19 для всіх бажаючих у віці 50 років і більше, проте чиновники охорони здоров’я пропонують людям почекати із записом на прийом до лікаря до осені.
  • У Південній Кореї схвалили першу в країні вакцину проти Covid-19 вітчизняного виробництва для людей віком 18 років і більше.
  • Франція планує продовжити дію схеми паспортів щеплення, що вимагає від мандрівників пред’явлення доказу вакцинації, підтвердження одужання або негативного результату тесту при в’їзді в країну на французьких кордонах, принаймні, до кінця березня 2023 року.
  • Лікарі, які діагностують мавпячу віспу, повинні бути уважними до симптомів, які не зовсім відповідають типовим описам хвороби, попереджають Центри контролю та профілактики захворювань (CDC).
Метки: захворювання зростання карантин ковід щеплення

Новое на сайте

  • Новини

Погода в Україні на четвер, 22 травня

22 травня невеликий дощ очікується у більшості західних областей, на решті територіях країни без опадів.…

21/05/2025 22:59
  • Новини

Магнітні бурі на четвер, 22 травня 2025 року

Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?

21/05/2025 22:37
  • Статті

Сім’я і кохання у старшому віці: які періоди життя найскладніші для стосунків

Які вони – сім’я і кохання у поважному віці? Чому в одних пар з віком…

21/05/2025 21:59
  • Статті

Струнку поставу та здоров’я повернуть вправи: навіщо витягувати хребет у зрілому віці

З віком хребет може «просідати», що нерідко призводить до опущення внутрішніх органів.

21/05/2025 21:25
  • Статті

Фрукти подорожчають, ягід поменшає: як вплинули заморозки на врожай

Спостерігаючи за сюрпризами природи, ми стурбовано прикидаємо, скільки коштуватимуть фрукти та ягоди, чи буде врожай…

21/05/2025 20:19
  • Новини

Виплати для пенсіонерів у 9 областях: нові подробиці про грошову допомогу

Пенсіонери та люди з інвалідністю у травні продовжують отримувати грошову допомогу від ВПП ООН. Що…

21/05/2025 19:39