Про це інформують у русі “Чесно”.
Так, згідно з рішенням суду, майно партії ОПЗЖ передано у власність держави. Рішення можна оскаржити у Верховному Суді протягом 20 днів.
Справу розглядали найдовше серед справ щодо заборони партій – сукупно близько шести годин. Першу частину засідання провели 16 червня, суд ухвалити рішення не встиг і оголосив перерву до 20 червня.
“ОПЗЖ” була першою партією, яка захищалася та брала участь у розгляді справи. Суд не допустив представників ЗМІ до зали засідань. Примітно, що формально всі засідання щодо заборони політичних сил відкриті, проте більшість журналістів чомусь не допускають або пояснюють карантинними обмеженнями. Аргументи сторін процесу будуть оприлюднені повним судовим рішенням.
В ОПЗЖ критикували рішення суду, назвавши незаконним і юридично необґрунтованим. Вважають “політично вмотивованим”.
Як відомо, лідери цієї партії – нардепи Вадим Рабинович, Юрій Бойко, Віктор Медведчук. Останнього підозрюють у держзраді.
Опозиційна платформа – За життя” стала в Україні 11 партією, діяльність якої заборонили у судовому порядку. Це єдина парламентська політпартія з великим представництвом у місцевих радах.
“Опозиційний блок”;
“НАШІ”;
“Блок Володимира Сальдо”;
“Держава”;
“Соціалістична партія України”;
“Соціалісти”;
“Справедливість та розвиток”;
“Ліва опозиція”;
“Партія Шарія”.
“Прогресивна Соцпартія України”;
“Робоча партія України”.
Якщо ви отримали штраф за порушення ПДР, хоча не були за кермом, важливо вчасно призначити…
У деяких випадках заповіт не має сили — частина спадку належить родичам за законом. Хто…
Шукаєте простий і смачний рецепт до чаю? Цей пісочний пиріг із варенням підкорює з першого…
Автоматичне перепризначення субсидій стосується більшості домогосподарств. Але якщо змінився склад сім’ї або майновий стан —…
Батат, або солодка картопля, – смачний та корисний продукт. Якщо ви хочете виростити його самостійно,…
Схеми шахраїв стають дедалі витонченішими. Вони використовують фейкові клавіатури, коментарі з фішинговими посиланнями й фальшиві…