При високій кислотності показані овочі та фрукти з високим вмістом аскорбінової кислоти, квашена капуста, кисломолочні продукти, боби, цільнозерновий хліб. Корисні овочеві та круп’яні супи, м’ясо та риба на пару, розварені напіврідкі каші (вівсяна, рисова, пшенична, гречана).
А ще на допомогу вам прийдуть ці чотири доступні інгредієнти.
Ця рослина має охолоджуючий ефект, допомагає зменшити відчуття печіння та болю від підвищеної кислотності, а також покращує процес травлення. Щоб приготувати настій, слід подрібнити листя м’яти, додати в каструлю з киплячою водою, проварити кілька хвилин і зняти з вогню. Потім процідити та остудити. Пити напій рекомендується охолодженим.
Банани сприяють збільшенню вироблення слизу в шлунку, що допомагає захистити його від шкідливого впливу виробленої кислоти.
Корінь імбиру покращує травні процеси. Також він допомагає краще засвоїти корисні для організму поживні речовини. Імбир, потрапивши у шлунок, виробляє секреції слизу. Таким чином він захищає здоров’я шлунка та зменшує негативний вплив на нього кислоти. Імбир можна додавати до чаю або робити імбирну воду.
Листя цієї рослини мають противиразкові властивості і стимулюють роботу шлунково-кишкового тракту. Досить жувати листя базиліку, щоб заспокоїти шлунок та позбутися дискомфорту.
6 квітня у центральних та південних областях очікується дощ, у західних - сніг або мокрий…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Депресія та вигорання мають багато спільного, але їхні наслідки для здоров'я можуть відрізнятися кардинально. Чому…
Якщо ви отримали штраф за порушення ПДР, хоча не були за кермом, важливо вчасно призначити…
У деяких випадках заповіт не має сили — частина спадку належить родичам за законом. Хто…
Шукаєте простий і смачний рецепт до чаю? Цей пісочний пиріг із варенням підкорює з першого…