На час війни ціна на газ для українського населення не змінюватиметься.
Про це заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко написав у Telegram-каналі.
“На період війни ціни на газ для населення мають залишитися без змін”, – наголосив Тимошенко.
За його словами, варіанти компенсації державою між ринковою вартістю газу та чинним тарифом для споживачів підприємств ТКЕ зараз аналізуються та будуть запропоновані на розгляд Верховної Ради.
“Основна мета законопроекту, який зараз розробляється, – збереження чинних тарифів на газ та тепло для населення як мінімум на час війни”, – додав Тимошенко.
Раніше у “Нафтогазі” прокоментували можливе підвищення цін на опалення втричі. У компанії запевнили, що тарифи на газ та тепло залишаться незмінними.
До редакції звернулася Марія Сологуб, яка має інвалідність ІІ групи. Вона повідомила, що з року…
Хочете отримати хороший урожай томатів і перцю? Варто підживити рослини простим розчином, який прискорить їх…
Це печиво в дитинстві любили абсолютно всі. Згадайте цей смак, приготувавши «Каштани» за простим рецептом.
Деякі українці мають право на додаткові доплати до пенсії за понаднормовий стаж. Хто та на…
Частина українців можуть зареєструватися на отримання нової грошової допомоги від благодійної організації. Потрібно заповнити онлайн-анкету.
Частину паперових пенсійних посвідчень можуть визнати недійсними. Хто не зможе скористатися пенсійним та з чим…